Mobilā versija
+22.9°C
Cecīlija, Cilda
Piektdiena, 28. jūlijs, 2017
30. augusts, 2012
Drukāt

Pedantiskās Jaunavas

virgo0012

Saule caur Jaunavas zodiaka zvaigznāju iet no 22. augusta plkst. 20.07 līdz 22. septembra plkst.17.49.
 Šajā mēnesī dzimušie cenšas visu pārbaudīt, sasniegt rezultātu un izdarīt secinājumus. Viņiem patīk ik pa laikam veikt inventarizāciju savā dzīvē, lai varētu atbrīvoties no vecām un aktualitāti zaudējušām lietām. Lielu uzmanību velta sīkumiem un detaļām, šā iemesla dēļ dažkārt var pazaudēt lietu kopskatu.

 

Jaunavas zīmē dzimušie rūpējas par savu veselību. Ļoti apzinīgi izturas pret darbu un uzticētajiem pienākumiem, bet jāuzmanās, lai tas nepārvērstos darbaholismā. Visu dara kārtīgi un akurāti. Apkārtējie Jaunavas bieži uzskata par sīkumainiem pedantiem, kuriem patīk citus kritizēt un pamācīt.

No 22. augusta līdz 31. augustam dzimušie ir Ūdens stihijas Jaunavas – jūtīgi, emocionāli un daudz ko uztver ļoti personiski. Bieži apvainojas un ilgi tur aizvainojumu sevī. Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, viņi tiecas pēc vides, kurā valda inteliģence un labas manieres. Patīk apmeklēt kultūras pasākumus, būt kopā ar draugiem. Grib, lai apkārtējie ņem vērā viņu vēlmes un ieteikumus, jo viņi daudz lasa un interesējas par dažādām tēmām. Dažkārt par draugiem izvēlas vājākus cilvēkus, tādā veidā radot sev sajūtu, ka viņi ir neaizstājami, vajadzīgi un stipri.

No 1. septembra līdz 10. septembrim dzimušie ir Uguns stihijas Jaunavas – šajā laikā dzimušie dzīvo pēc principa – protu, varu, daru. Šie ir aktīvas rīcības cilvēki. Tāpēc viņiem patīk uzturēties līderu vidū, apmeklēt publiskus pasākumus, nodarboties ar mecenātismu. Viņi lepojas ar sasniegto, dažkārt aizmirstot par tiem, kas viņiem palīdzējis īstenot iecerēto. Nepatīk tie, kas oponē vai apšauba viņu teikto. Lai ar viņiem saprastos, jāprot pielāgoties un paturēt savu viedokli pie sevis, ja tas nesaskan ar Jaunavas teikto.

No 11. septembra līdz 22. septembrim dzimušie ir Zemes stihijas Jaunavas – šie cilvēki vairāk ir darītāji nekā runātāji. Par sevi pārliecināti un principiāli, kam patīk citus pamācīt, bet paši citu ieteikumos neklausās. Tiecas pēc vides, kurā var izpausties kā personība, demonstrēt savas zināšanas, prasmes un autoritāti. Labprāt patīk organizēt dažādus pasākumus un būt kompānijas dvēselei. Labi draugi. Viņu moto: “Uzticies, bet pārbaudi!”

 

Jaunavas ieteikumi Zodiaka zīmju pārstāvjiem

Auns

Aunam pienācis laiks padomāt par veselību, tāpēc jāpārskata dienas režīms – vai laiks, ko velta darbam un atpūtai, ir pareizi sabalansēts. Pārāk liela slodze var radīt asinsrites traucējumus un nepamatotu agresivitāti. Jāizvairās no attiecību skaidrošanas. Vairāk laika jāpavada kopā ar ģimeni un sev tuviem cilvēkiem. Ieteicams pabeigt iesāktos un atliktos darbus.

Vērsis

Vērsis, būdams nemierā ar saviem ienākumiem, vairāk uzmanības sāks veltīt savai ārienei, jo, kā zināms, daļu no veiksmes biznesā nosaka pirmais iespaids. Ieteicams apmeklēt kultūras pasākumus, doties nelielā komandējumā vai atpūtā, lai bagātinātu ikdienas vidi un iespaidus. Darījumiem veiksmīgāks laiks ir augusta beigās. Jābūt pret sevi godīgam.

Dvīņi

Dvīņiem jāatceras senā gudrība, ka visiem labs nebūsi. Tāpēc jāpārskata ikdienas darbošanās un jānosaka prioritātes. Nav jāgaida, ka kāds no malas ieviesīs Dvīņu dzīvē kārtību vai organizēs viņa laiku. Augusta pēdējā nedēļā labvēlīgs laiks jaunu lietu uzsākšanai. Septembra pirmajā pusē jāizvairās slēgt līgumus un uzsākt jaunus darbus.

Vēzis

Vēzim vislabāk atrast kādu klusu vietiņu, kur atpūsties un ļauties apcerei, jo pienācis laiks izprast sevi un to, kas patiešām ir vajadzīgs. No 9. septembra līdz 15. septembrim labs periods naudas un sirdslietu jautājumu kārtošanai. Var pamēģināt kaut ko jaunu sevis pilnveidošanā – jauna tēla veidošana, vaļasprieka izvēle vai SPA apmeklējums.

Lauva

Lauvas risinās dažādus jautājumus, kas skar partnerattiecības ģimenē un darbā. Der atcerēties, ka dusmas nav labākais padomdevējs. Tikšanos ar partneriem ieteicams organizēt sev patīkamā vidē dienas pirmajā pusē. Labvēlīgs laiks dažādu jautājumu risināšanai ir augusta pēdējā dekāde. Septembra pirmajā pusē jāatturas no līgumu slēgšanas un jaunu darbu uzsākšanas.

Jaunava

Jaunavai lēnām atgriežas spēki un vēlme darboties. Augusta beigās labvēlīgs laiks jaunu lietu uzsākšanai. Septembrī labāk pievērsties rūpīgai plānošanai un sagatavoties nākamajiem projektiem, bet darbu uzsākšanu atlikt uz septembra otro pusi. Vairāk uzmanības jāpievērš pašsajūtai un atpūtai. Jārūpējas, lai uzturā būtu produktu dažādība un regulāras ēdienreizes, jo var veidoties vielmaiņas un gremošanas traucējumi.

Svari

Svariem gada noslēguma cikls, tāpēc vairāk būs jūtams nogurums. Jārūpējas par veselību, jo enerģijas trūkuma dēļ var ātri saslimt. Ja iespējams, dienas darbi jāplāno ar iespējami mazāku slodzi. Vēlams apmeklēt relaksējošas un ķermeni atslābinošas procedūras. Svarīgākos darbus ieteicams plānot augusta nogalē un septembra sākumā. Iespējami negaidīti notikumi.

Skorpions

Skorpions jutīsies lieliski un būs gatavs jauniem izaicinājumiem. Ja viņš būs atklāts un patiess, tad draugi palīdzēs un atbalstīs. Līdz 11. septembrim ļoti labvēlīgs laiks dažādiem darījumiem un jaunu darbu uzsākšanai. Vēlams darbu apvienot ar atpūtu un doties kādā komandējumā, lai pilnveidotu savas zināšanas un gūtu jaunus iespaidus.

Strēlnieks

Strēlniekam pienācis laiks realizēt savus mērķus un ieceres. Jābūt uzmanīgiem ar finanšu darījumiem, jo var rasties zaudējumi. Septembra pirmajā pusē nav ieteicams aizņemties un aizdot naudu. Var risināt jautājumus, kas saistīti ar valsts iestādēm un darba devējiem.

Mežāzis

Mežāzim ieteicams paplašināt savu redzesloku, apmeklējot kursus, seminārus vai dodoties ceļojumā. Rūpīgi jāizvērtē savas finansiālās iespējas. Var kārtot dažādus juridiskos jautājumus. Iespējami notikumi, kas prasa ātru rīcību vai reakciju. Darījumiem veiksmīgāks ir augusts.

Ūdensvīrs

Ūdensvīram pienācis laiks baudīt savas darbības augļus. Dažas lietas vai situācijas prasīs kardinālas pārmaiņas. Aktualizēsies jautājumi, kas jau kādu brīdi ir atlikti malā. Lai dzīvē ienāktu kas jauns, tam ir jābūt vietai, tāpēc var nākties šķirties no kādas pierastas lietas vai cilvēka. Viss notiekošais jāuztver ar sapratni, jo dzīve atrodas pastāvīgā mainībā.

Zivis

Zivis intuitīvi jutīs, ka viss notiek tā, kā viņas to gribētu. Tomēr nevajadzētu zaudēt modrību un visu atstāt pašplūsmā. Nenovērtējiet savus partnerus par zemu, jo viņu padoms un atbalsts jums būs vajadzīgs tuvākajā laikā. Vēlams papildināt zināšanas un celt profesionālo kvalifikāciju. Atpūtai ieteicams apmeklēt kādu mākslas pasākumu.

 

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Jaunavas zodiaka zvaigznāju

Saule ies caur Jaunavas zodiaka zvaigznāju, tas nozīmē, ka cilvēki kļūs izvēlīgāki. Cilvēki lielāku vērību veltīs informācijai un savām tiesībām. Aktualizēsies jautājumi par īpašumtiesībām un nekustamajiem īpašumiem.

No 31. augusta līdz 14. septembrim nav ieteicams slēgt līgumus vai veikt liela apjoma finanšu operācijas, jo ilgākā darbības periodā var nākties ieguldīt papildu līdzekļus vēlamā rezultāta sasniegšanai.

16. septembrī plkst. 05.10 sākas Jaunmēness.

Augustā Merkurs atradīsies Lauvas zvaigznājā, tāpēc būs daudz skaļu solījumu un vērienīgu pasākumu. No 1. septembra līdz 17. septembrim Merkurs atradīsies Jaunavas zvaigznājā. Tā ietekmē cilvēki kļūs izvēlīgāki, principiālāki un vairāk aizstāvēs savas intereses. 17. septembrī Merkurs pāriet Svaru zvaigznājā. Tas radīs interesi par dažādiem sporta un kultūras pasākumiem, kā arī cilvēki vairāk tērēs naudu, lai sevi palutinātu vai iepriecinātu.

Līdz 6. septembrim Venera atradīsies Vēža zvaigznājā. Tas palielinās cilvēku jūtīgumu, kā arī būs sakāpinātas emocijas un pieprasījums pēc lielāka komforta darbā un ikdienā.

6. septembrī Venera pāries Lauvas zvaigznājā. Tas pastiprinās vēlmi pēc uzmanības un novērtējuma. Daudzi sāks piešķirt lielu nozīmi ārējam izskatam un tāpēc tērēs vairāk līdzekļu sava tēla veidošanai un reklāmai.

Marss arī šajā periodā atradīsies Skorpiona zvaigznājā. Līdz ar to cilvēki kļūs neiecietīgāki, būs tendence teikt to, ko domā. Saasināsies taisnīguma un nacionālās piederības izjūta, kas uz sakāpinātu emociju fona var izprovocēt konfliktus.

Jupiters joprojām atradīsies Dvīņu zvaigznājā. Būs daudz un dažādas pretrunīgas informācijas, tāpēc viss uzreiz nav jāuztver kā absolūta patiesība. Vairāk uzmanības jāvelta jautājumiem, kas jārisina šobrīd, nevis tālākā nākotnē.

Saturns joprojām atrodas Svaru zvaigznājā. No 29. augusta līdz 6. septembrim Saturns veido saspringtu aspektu ar Veneru, tāpēc jācenšas izvairīties no līgumu slēgšanas un dažādām naudas operācijām. Aktualizēsies cilvēktiesību jautājumi.

Jaunavas padomi

Šajās dienās pati daba dziedina.

Atslodzes (ūdens) un zāļu tēju dienas 24., 31. augusts, 8., 22. septembris

Matu griešanai labvēlīgākās dienas 25. augusts, 5., 13., 21. septembris (piesaista veiksmi darījumos), 30., 31. augusts, 7., 16. septembris (matu griezums padarīs cilvēku vizuāli jaunāku), 1., 17. septembris (vairos pievilcību un valdzinājumu).

Skaistumkopšana un ķermeņa procedūras 24., 25. augusts, septembris (padara ķermeni jaunāku), 31. augusts, 2. septembris (atjauno enerģijas līdzsvaru). 24. augusts, 1., 24. septembris (attīra organismu no šlakvielām).

Atbrīvošanās no krāmiem, mājas tīrīšana 22. augusts, 6., 15. septembris (attīra telpas enerģiju), 11. septembris (rada mājīgumu), 10., 20. septembris (satuvina cilvēkus, veicina attiecību uzlabošanos).

Ārstnieciskās pirts procedūras attīra gan miesu, gan dvēseli 26., 27. augusts, 13., 14., 22. septembris.

Tukšās (čika) dienas ir laiks, kad viss ātri aizmirstas: 22., 23., 31. augusts, 10., 11., 19. septembris.

Spriedzes dienas, kad jāvalda savas emocijas, ir 1., 10., 19. septembris.

Labvēlīgās veiksmes dienas 27., 28. augusts, 5.,12.,17. septembris.

 

Pievienot komentāru

Horoskopa zīmes, kas uzskata: bez laulībām var iztikt!Dažreiz viņa jūt, ka būt precētai varētu būt jautri, taču gandrīz vienmēr maina savas domas.
Draugiem Facebook Twitter Google+