×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
27. augusts, 2017
Drukāt

Horoskopi: Pedantisko Jaunavu ieteikumi Zodiaka zīmju pārstāvjiem

Ilustrācija - KagayaIlustrācija - Kagaya

Saule caur Jaunavas zodiaka zvaigznāju iet no 22. augusta plkst. 20.07 līdz 22. septembra plkst.17.49.
 Šajā mēnesī dzimušie cenšas visu pārbaudīt, sasniegt rezultātu un izdarīt secinājumus. Viņiem patīk ik pa laikam veikt inventarizāciju savā dzīvē, lai varētu atbrīvoties no vecām un aktualitāti zaudējušām lietām. Lielu uzmanību velta sīkumiem un detaļām, šā iemesla dēļ dažkārt var pazaudēt lietu kopskatu.

Jaunavas zīmē dzimušie rūpējas par savu veselību. Ļoti apzinīgi izturas pret darbu un uzticētajiem pienākumiem, bet jāuzmanās, lai tas nepārvērstos darbaholismā. Visu dara kārtīgi un akurāti. Apkārtējie Jaunavas bieži uzskata par sīkumainiem pedantiem, kuriem patīk citus kritizēt un pamācīt.

No 22. augusta līdz 31. augustam dzimušie ir Ūdens stihijas Jaunavas – jūtīgi, emocionāli un daudz ko uztver ļoti personiski. Bieži apvainojas un ilgi tur aizvainojumu sevī. Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, viņi tiecas pēc vides, kurā valda inteliģence un labas manieres. Patīk apmeklēt kultūras pasākumus, būt kopā ar draugiem. Grib, lai apkārtējie ņem vērā viņu vēlmes un ieteikumus, jo viņi daudz lasa un interesējas par dažādām tēmām. Dažkārt par draugiem izvēlas vājākus cilvēkus, tādā veidā radot sev sajūtu, ka viņi ir neaizstājami, vajadzīgi un stipri.

No 1. septembra līdz 10. septembrim dzimušie ir Uguns stihijas Jaunavas – šajā laikā dzimušie dzīvo pēc principa – protu, varu, daru. Šie ir aktīvas rīcības cilvēki. Tāpēc viņiem patīk uzturēties līderu vidū, apmeklēt publiskus pasākumus, nodarboties ar mecenātismu. Viņi lepojas ar sasniegto, dažkārt aizmirstot par tiem, kas viņiem palīdzējis īstenot iecerēto. Nepatīk tie, kas oponē vai apšauba viņu teikto. Lai ar viņiem saprastos, jāprot pielāgoties un paturēt savu viedokli pie sevis, ja tas nesaskan ar Jaunavas teikto.

No 11. septembra līdz 22. septembrim dzimušie ir Zemes stihijas Jaunavas – šie cilvēki vairāk ir darītāji nekā runātāji. Par sevi pārliecināti un principiāli, kam patīk citus pamācīt, bet paši citu ieteikumos neklausās. Tiecas pēc vides, kurā var izpausties kā personība, demonstrēt savas zināšanas, prasmes un autoritāti. Labprāt patīk organizēt dažādus pasākumus un būt kompānijas dvēselei. Labi draugi. Viņu moto: “Uzticies, bet pārbaudi!”

Jaunavas ieteikumi Zodiaka zīmju pārstāvjiem

Auns

Aunam pienācis laiks padomāt par veselību, tāpēc jāpārskata dienas režīms – vai laiks, ko velta darbam un atpūtai, ir pareizi sabalansēts. Pārāk liela slodze var radīt asinsrites traucējumus un nepamatotu agresivitāti. Jāizvairās no attiecību skaidrošanas. Vairāk laika jāpavada kopā ar ģimeni un sev tuviem cilvēkiem. Ieteicams pabeigt iesāktos un atliktos darbus.

Vērsis

Vērsis, būdams nemierā ar saviem ienākumiem, vairāk uzmanības sāks veltīt savai ārienei, jo, kā zināms, daļu no veiksmes biznesā nosaka pirmais iespaids. Ieteicams apmeklēt kultūras pasākumus, doties nelielā komandējumā vai atpūtā, lai bagātinātu ikdienas vidi un iespaidus. Darījumiem veiksmīgāks laiks ir augusta beigās. Jābūt pret sevi godīgam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+