Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
9. marts, 2017
Drukāt

Pēdējā “Alise Brīnumzemē” – ar pārsteigumiem un īpašu cenu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

17. martā plkst. 18.30 Latvijas Leļļu teātrī pēdējo reizi tiks spēlēta izrāde “Alise Brīnumzemē”, LA.lv uzzināja teātrī.

Biļetes uz noslēguma izrādi iespējams iegādāties par īpašu cenu – 8 eiro, turklāt skatītājus pirms izrādes gaida pārsteigums – bērnu žurnāla “Pūcīte” radošā darbnīca, tādēļ teātris aicina ierasties pusstundu pirms izrādes sākuma.

Slaveno Lūisa Kerola darbu Leļļu teātrī 2015. gadā iestudēja jaunais režisors Edgars Kaufelds, strādājot radošā komandā ar scenogrāfi Lieni Pavlovsku, mākslinieci Rūtu Briedi un komponistu Jēkabu Nīmani.

Alise nokļūst Brīnumzemē. Šeit viņa sastopas ar visdažādākajiem brīnumiem, trikiem, maģiskām parādībām un visai dulliem, Brīnumzemes pasaulē mītošiem personāžiem. Alise tiek ierauta neizskaidrojumu notikumu virpulī, bet skatītājiem atliek vien padomāt par to, vai brīnumi tiešām notiek vien pasakās, vai ik uz soļa, un atliek tos tikai pamanīt.

Pievienot komentāru

Fredis: Latvieši spiež ārā joku kā aizcietējuma mocīti"Ja tik mazai tautai, kripatiņai kā vidēji lielai Amerikas pilsētai, ir īsti par ko jokot un smieties, varam būt priecīgi. Smiekli ir kā glābšanas riņķis, bez tiem ikdienišķā pelēcībā būtu pavisam traki," uzskata Andris Freidenfelds, viņš arī Fredis.
Draugiem Facebook Twitter Google+