Mobilā versija
+7.0°C
Sarmīte, Tabita
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
20. maijs, 2014
Drukāt

Pēdējā pieteikšanās diena


Foto - LETAFoto - LETA

Šodien beidzas pieteikumu termiņš jauno autosportistu dalībai LAF Junioru akadēmijā.

Kā zināms FIA (Starptautiskā automobiļu federācija) ir piešķīrusi prāvu līdzfinansējumu mūsu federācijas jaunatnes aktivitāšu atbalstam. Tas dod iespēju iepazīties ar visai dārgo autosportu ievērojami lētāk.

Pirmajās pieteikšanās dienās vislielākā interese ir par vismazāko grupiņu – kartingu bērniem, vecumā no 6 līdz 9 gadiem. Tomēr arī nākamās vecuma grupas (kartings, vecumā no 9 līdz 14 gadiem un autosports, vecumā no 14 līdz 23 gadiem) rada interesi esošajos un topošajos autosportistos.

Informācija un pieteikšanās veidlapa šeit: http://www.laf.lv/laf/?page_id=75

Video par to, kas ir LAF Junioru akadēmija! http://youtu.be/keDhOSuEVt8

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+