Pasaulē
Citur

Pēdējā reisā pirms “norakstīšanas” avarē ASV militārā lidmašīna, bojā iet 9 cilvēki0


ASV deviņi cilvēki iet bojā militārās lidmašīnas reisā, 02.05.2018.
ASV deviņi cilvēki iet bojā militārās lidmašīnas reisā, 02.05.2018.
Foto – LETA/REUTER/aculievcinieks sociālos tīklos

ASV Džordžijas štatā šo trešdien, 2.maijā, avarējot militārā transporta lidmašīnai, dzīvību zaudēja visi deviņi cilvēki, kas atradās lidaparātā, pavēstīja amatpersonas. Iepriekš bija ziņots par pieciem bojāgājušajiem.

Puertoriko Nacionālās gvardes kravas lidmašīna “C-130 Hercules” avarēja netālu no Savannas lidostas. Katastrofas fotomateriālā bija redzams, kā lidmašīna nokrita no debesīm, aizdegās un eksplodēja.

Amatpersonas sākotnēji paziņoja, ka gājuši bojā pieci apkalpes locekļi, bet vēlāk kļuva zināms, ka lidmašīnā atradās arī četri pasažieri, kas arī bija militārpersonas.

“Mēs esam apstiprinājuši, ka [lidmašīnā bija] deviņi cilvēki – pieci apkalpes locekļi un vēl četri pasažieri,” sacīja Puertoriko Nacionālās gvardes preses sekretārs majors Pols Dālens.

Visi bojāgājušie bija Puertoriko Nacionālās gvardes karavīri.

Saistītie raksti

ASV prezidents Donalds Tramps tviterī paziņoja, ka ticis informēts par šo incidentu, un izteica līdzjūtību upuru ģimenēm.

Lidmašīna, kas varbūt bija vairāk nekā 50 gadus veca, bija devusies pēdējā plānotajā lidojumā pirms norakstīšanas. Tā atradās Džordžijas štatā, lai izietu plānotu tehnisko apskati, un lidmašīnas tehniskais stāvoklis tika uzskatīts par labu, sacīja Dālens.

LA.lv