Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
25. jūnijs, 2016
Drukāt

Pēdējās dienās atskurbtuvē Jelgavā nonākuši teju 40 cilvēki (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Attēlam ir ilustratīva nozīme

No 22. līdz 25.jūnija rītam medicīniskajā atskurbtuvē Jelgavā nonākuši teju 40 cilvēki, informēja Jelgavas Pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Rekcse.

No 22. līdz 23.jūnija plkst.7 atskurbtuvē ievietoti 15 cilvēki, vēl 13 atskurbtuvē nonākuši nākamajā diennaktī. Savukārt laikā no 24.jūnija līdz šodienas plkst.7 policija uz atskurbtuvi atvedusi vēl desmit iereibušos.

Daļa no iereibušajiem atradās alkohola reibumā sabiedriskā vietā, par ko tika sodīta administratīvi. Viena no 38 atskurbtuvē nonākušajām personām vēlāk tika nodota Valsts policijai par kāda pārkāpuma izdarīšanu.

Policijā norāda, ka Līgo un Jāņos atskurbtuvē nonācis ievērojams iereibušo skaits, tāpat pilsētā notikuši vairāki konflikti, kas izraisīti alkohola reibumā. Taču kopumā svētki pagājuši mierīgi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. dzeršanas svētki.

  2. Takš studentu pilsēta…

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+