Pēdējie aizmuka jūrmalnieki 0

LBL čempionātā trīs zaudējumu sēriju izdevies pārtraukt “Jūrmala/Fēnikss” komandai, kas izbraukumā ar 63:60 pārspēja turnīra pastarīšus BK “Saldus”.

“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69

Mazrezultatīvajā spēlē stabilitāte trūika abām komandām, izšūpojot rezultātu uz visām pusēm. Otrajā ceturtdaļā saldenieki no 19:20 panāca 28:20, taču puslaika izskaņā zaudēja desmit punktus pēc kārtas – 28:30. Līdzīgas rezultāta svārstības bija arī turpmāk. “Jūrmala/Fēnikss” krājot punktu pie punkta, pēdējā ceturkšņa sākumā tika drošākā vadībā (40:49), 35. minūtē atkal bija neizšķirts (51:51), 39. minūtē pēdējo reizi no saviem pretiniekiem aizmuka jūrmalnieki (51:59). BK “Saldus” vēl vienu izrāvienu pārtrauca spēles beigu signāls – 60:63.

LBL ČEMPIONĀTS

BK “Saldus” – “Jūrmala/Fēnikss” 60:63 (10:15, 28:30, 40:43). Freimanis 14, Medlins 12, Hasels, Līcītis pa 8; Jeromanovs 15, Pinete, Jonāts pa 8.

Tabulā: 1. BK “Ventspils” 12-2, 2. “Liepāja/Triobet” 18-5, 3. “VEF Rīga” 7-2, 4. “Jūrmala/Fēnikss” 15-8, 5. BK “Jēkabpils” 13-11, 6. “Barons/LDz” 12-11, 7. BK “Jelgava” 10-13, 8. BK “Valmiera” 8-15, 9. “LU” 5-18, 10. BK “Saldus” 4-19.

Nākamās spēles: 28. februārī BK “Saldus” – BK “Jēkabpils”, “LU” – “Barons/LDz”; 1. martā BK “Valmiera” – “Jūrmala/Fēnikss”.