×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
28. oktobris, 2016
Drukāt

Pēdējo gadu godalgotākais režisors stāstīs par savu jaunāko iestudējumu (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Vladislavs Nastavševs

Arī šajā sezonā Dailes teātris turpinās radošo programmu ideju, aicinot uz projektu “Dailes teātra Zinību stundas. Pieredze un pārdomas lekcijas formā”, un pirmajā Zinību stundā 7. novembrī plkst. 18:30 Kamerzālē savas pārdomas piedāvās režisors Vladislavs Nastavševs, LA.lv uzzināja teātrī.

Režisora pārdomas būs veltītas topošajai izrādei “Peldošie-ceļojošie. II daļa”, kuras pirmizrāde Dailes teātrī notiks 2. decembrī. Tas ir stāsts par krievu leģendārā “sudraba laikmeta” personāžiem, kas aizsākās Jaunajā Rīgas teātrī un tagad turpinās dzīvot uz Dailes teātra skatuves.

“Sudraba laikmets” ir ļoti īpašs posms kultūras vēsturē – laiks pirms Pirmā pasaules kara, pēdējais laiks, kad cilvēki savā eksistences ekstāzē vēl cerēja sasniegt īpašu harmonijas, laimes un poētiska neprāta pārpilnu dzīvi. Laiks, kad cilvēce zaudēja savu nevainību. Laikmets, kas nogrima pagājībā kā zudusī Atlantīda, atstājot skaistas atmiņas, leģendas, mistifikācijas un ilgas pēc neatgūstamā.

“Peldošie-ceļojošie. II daļa” ir Vladislava Nastavševa pirmais iestudējums Dailes teātrī. Teātra satikšanās ar režisoru būs jo intriģējošāka tādēļ, ka pēdējo divu sezonu “Spēlmaņu nakts” balvas kā gada labākās izrādes saņēmuši tieši viņa veidotie iestudējumi (“Peldošie-ceļojošie” un “Cerību ezers” Jaunajā Rīgas teātrī).

Ar režisoru Vladislavu Nastavševu sarunāsies Dailes teātra literārā padomniece Evita Mamaja.

Bezmaksas ielūgumus uz tikšanos var saņemt no 31.oktobra visās “Biļešu Paradīzes” kasēs. Vietu skaits ierobežots, tāpēc viens interesents var saņemt divus ielūgumus. Lekcijas aptuvenais ilgums būs 1,5 stundas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Titulbilde ar smaidošu Nastavševu – tas ir ko vērts! Gandrīz kā “krokodils pateica labu vārdu” 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+