Kultūra
Māksla

Pedvālē atklās “Saules ceļu” 16

Publicitātes foto

Pedvāles Brīvdabas mākslas muzejs 3. oktobrī atklās jaunu vides mākslas objektu “Saules ceļš” un aicina piedalīties tāda paša nosaukuma performancē, kas veltīts Raiņa un Aspazijas 150. jubilejas gadam, LA.lv uzzināja muzejā.

Šajā dienā Pedvālē notiks divas performances, kurās aicināti iesaistīties visdažādāko vecumu interesenti – performance “Cilvēki – kalni” un akcija “Rainis zīmē ainavu”.

Performances “Cilvēki – kalni” laikā dalībnieki uz brīdi varēs iejusties kalnu lomā. Akcija “Rainis zīmē ainavu” ikvienam ļaus baudīt ainavas skaistumu un iemūžināt to zīmējumā vai gleznā, bet vēlāk savu darbu redzēt kopīgā izstādē.

Lai piedalītos šajās aktivitātēs, nav nepieciešama iepriekšēja sagatavotībā, galvenais ir interese iesaistīties mākslas procesā, norādīja muzeja pārstāvji. Performancē “Cilvēki – kalni” un akcijā “Rainis zīmē ainavu” piedalīties aicināti bērni, jaunieši, pieaugušie, ģimenes, mākslas mīļotāji un profesionāli mākslinieki, vispārizglītojošās skolas, bērnu mākslas skolas un mākslas augstskolas.

LA.lv