Foto – Juris Kalniņš

Peinera 30 punkti sakauj baronus 0

LBL čempionātā pie otrās uzvras tikusi “Latvijas universitāte”, kuras 67:57 uzvarā pār “Barons kvartālu” 30 punktus ieguldīja Žanis Peiners.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 107
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 88

Pagalam neveiksmīgs, pat drīzāk avantūrisks spēles sākums, paļaujoties vien uz savu spēlētāju individuālajām veiksmēm un aizmirstot par aizsardzību, studentus Iedzina zaudētājos ar 16 punktu punktu starpību – 13:29 otrās ceturtdaļas sākumā. Atlikušajā spēlēs daļā “LU” pie baronu ragiem ķērās kārtĪgi un pamatĪgi. Pirmkārt – ierobežojot “Barons kvartāla” līderu brīvību uzbrukumā un kopumā sakārtojot spēli sava groza tuvumā. Otrkārt, ar organizētāku komandas spēli uzbrukumā no pirmo minūšu strītbola pamazām pārejot pie basketbola. Treškārt, atrodot izcilu komandas līderi, par kuru kārtējo reizi kļuva Žanis Peiners. Viņa 30 punktiem, no kuriem liela daļa tika gūti ar caurgājieniem groza apakšā (divpunktu metieni 15/11, soda metieni 6/5), no baronu puses nebija līdzvērtīga atbilde. “LU” vadību pārņema jau trešajā ceturtdaļā un neatdeva to līdz mača beigām. Maza aizķeršanās iznāca pēdejās ceturtdaļas sākumā (no 50:43 iznāca 53:50), ilgāku laiku rezultāts bija nemainīgs, taču pirmie to izkustināja studenti.

LBL ČEMPIONĀTS

“LU” – “Barons kvartāls” 67:57 (10:20, 30:33, 50:43). Peiners 30, Dārgais 17+13AB, Strazdiņš 6+11AB, Vītols 5, Aizpurs 4, Darģis 3, Rubenis 2; Mētra 16, Brūniņš 10, Gulbis, Bergmanis pa 7, Epners 6, Miezis, Zonne pa 4, Šķēle 2, Pāže 1.

Nākamās spēles: 17. oktobrī “Jūrmala/Fēnikss” – “BA Turība”, 18. oktobrī BK “Jēkabpils” – “LU”, U-18 izlase – “VEF Rīga”.