Peiners iemet 12 punktus “Žalgirim” 0

Žanis Peiners LKL čempionāta spēlē guva 12 punktus pret Kauņas “Žalgiri”, izceļoties arī ar skaistu bumbas triecienu ULEB Eirolīgas finālturnīra dalībnieku grozā.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām

Lietuvas čempionāta pērnās sezonas fināla atkārtojumā “Lietkabelis” “vairāk kā 4500 skatītāju atbalstīti ar 74:81 zaudēja “Žalgirim. Pēc pirmā puslaika bija neizšķirts 39:39, bet spēles iznākums tika izšķirts trešajā ceturtdaļā, kuru viesi uzvarēja ar 25:13. “”Žalgiris” šobrīd ir Lietuvas spēcīgākā komanda,” pēc spēles atzina zaudētāju treneris, kādreiz ar Rīgas “ASK” un “VEF Rīga” strādājušais Ramūns Butauts.

Žanis Peiners, kā ierasts, bija “Lietkabelis” sākuma sastāvā un viens no komandas līderiem – 22 minūtēs 12 punkti (5/7, 0/2, 2/2), kas bija otrais labākais rādītājs komandā pēc Darjusa Lavrinoviča 19 punktiem. Peinera rēķinā arī četras atlēkušās bumbas un rezultatīva piespēle.

Citā spēlē Pasvales “Pieno žvaigždes” ar 79:73 pārspēja pastarīšus Prieņu “Vytautas”, Latvijas izlases aizsargs Artūrs Ausējs 18 minūtēs guva septiņus punktus.

“Lietkabelis” regulāro sezonu pabeidza ar 20 uzvarām 36 spēlēs un ceturtdaļfināla sērijā tiksies ar “Šiauliai”. “Pieno žvaigždes” 35 spēlēs izcīnījuši 14 uzvaras un ir sestajā vietā, bet ceturtdaļfinālā būs jāspēlē pret trešās vietas īpašniekiem Klaipēdas “Neptunas”.