Mobilā versija
+1.7°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
23. oktobris, 2016
Drukāt

Peiners un “PAOK” izdzīvo dzeltenajā ellē

rsz_screenshot_224

Viens no trakākajiem pilsētas derbijiem pasaulē, Saloniku “Aris pret “PAOK”. Šoreiz ar latvieti Žani Peineru laukumā, kurš kopā ar “PAOK” basketbola komandu dzelteno Nika Galla arēnu pameta kā uzvarētāji – 66:62.

Uzvarēt šādu spēli pretinieka laukumā ir jābūt raksturam un drosmei, ko šoreiz parādīja “PAOK” komanda. Pēc Žaņa Peinera traka metiena priekšpēdējā minūtē “PAOK” izvirzījās vadībā un pēdējā minūtē pavisam apklusināja “Aris” fanus. Peiners laukumā bija 17 minūtes, kurās guva astoņus punktus un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas.

“PAOK” komandai, kas ir BK “Ventspils” pretiniece FIBA Eiropas čempionu līgā, tā bija otrā uzvara trīs spēlēs.

MŪSĒJIE EIROPĀ
SPĀNIJA.
“Gran Canaria” – “Fuenlabrada” 111:60, Anžejs Pasečņiks (12min) 8+5AB; viesos Rolands Šmits (20 min) 4+1AB.
TURCIJA. “Darusšsafaka” (treneris Ainārs Bagatskis) – “Gaziantep” 81:56, Dairis Bertāns (25 min) 9+2AB. “Ušak” – “TED Ankara” 103:64, Rolands Freimanis (28 min) 16+10AB.
GRIEĶIJA. “PAOK” – “Aris” 66:62 viesos, Žanis Peiners (17 min) 8+7AB.
VĀCIJA. “Brose Baskets” – “EWE Oldenburg” 83:77, Jānis Strēlnieks (15 min) 7+7RP+2AB.
FRANCIJA. “Elan Chalon” – “Nanterre” 92:77 viesos, Mareks Mejeris (15 min) 11+3AB.
ZVIEDRIJA. “Sodertalje” – “Nassjo” 73:67 viesos, Dāvis Lejasmeiers (35 min) 8+4AB+3RP.
POLIJA. “Energa Czarni” (treneris Roberts Štelmahers) – “Gdynia” 71:81.
VTB LĪGA. “Ņižņij Novgorod” (treneris Artūrs Štālbergs) – “Jeņisej” 93:99 viesos, Ingus Jakovičs (21 min) 7+5RP. “Zenit” – “Avtodor” 96:90 viesos, Jānis Timma (25 min) 8+4AB+3RP.

Sievietes
TURCIJA.
“Galatasaray” – “Hastanesi” 97:62, Kristīne Vītola (31 min) 20+13AB. “Istanbul Universitesi” – “Adana” 66:59, Aija Putniņa (33 min) 12+4AB. “Canik” – “AGU Spor” 68:72, Elīna Babkina (37 min) 23 (3p. 5/6, rezultatīvākā)+2AB.
VĀCIJA. “Saarlouis” – “Herner” 71:69, Sabīne Niedola (31 min) 19+10AB.
ČEHIJA. “USK Praha” – “Karlovy Vary” 93:42, Anete Šteinberga (20 min) 13+9AB.
ZVIEDRIJA. “Udominate” – “Norrkoping” 73:54 viesos, Zenta Meļņika (20 min) 14+4AB.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+