Mobilā versija
+3.7°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
14. jūlijs, 2016
Drukāt

Peldētāju Gaujā sakož bebrs. Vai peldoties jāuzmanās no šiem zvēriem? (4)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Gaujā un tas krastos bieži manīti bebri. Ar bebru pirms neilga laika sastapies arī kāds Strenču publiskās pirts apmeklētājs, kuram skrējiens pēc pirts uz Gauju beidzies ar bebra sakostu augšstilbu.

To, kāpēc tad šāda situācija vispār varēja rasties un vai cilvēkiem peldoties tiešām būtu jāuzmanās no bebriem devāmies skaidrot uz Strenčiem pie mežziņa Aigara Ennīša.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Paši atņemam alkatība dzīvniekiem viņu dabiskās mājas, vidi un brīnāmies, ka dzīvnieks ar mums sāk izrīkoties tāpat kā mēs ar viņiem. Nu nelien viņa teritorijā, vai tiešām saprašana nāks tikai tad, kad dzīvnieks būs tavā gultā?

  2. labi, ka nebija krokodils

  3. …mēs devāmies SKAIDROT uz Stenčiem…Kā jums izdevās skaidrot, ja nekas nebija skaidrs? Latvieši šādos gadijumos mēģina NOskaidrot! Un tā jau ir ļoti liela atšķirība.

  4. šim radās aizdomas, ka šis grib šā dārgo koku nofenderēt

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (12)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+