Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
14. jūlijs, 2016
Drukāt

Peldētāju Gaujā sakož bebrs. Vai peldoties jāuzmanās no šiem zvēriem? (4)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Gaujā un tas krastos bieži manīti bebri. Ar bebru pirms neilga laika sastapies arī kāds Strenču publiskās pirts apmeklētājs, kuram skrējiens pēc pirts uz Gauju beidzies ar bebra sakostu augšstilbu.

To, kāpēc tad šāda situācija vispār varēja rasties un vai cilvēkiem peldoties tiešām būtu jāuzmanās no bebriem devāmies skaidrot uz Strenčiem pie mežziņa Aigara Ennīša.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Paši atņemam alkatība dzīvniekiem viņu dabiskās mājas, vidi un brīnāmies, ka dzīvnieks ar mums sāk izrīkoties tāpat kā mēs ar viņiem. Nu nelien viņa teritorijā, vai tiešām saprašana nāks tikai tad, kad dzīvnieks būs tavā gultā?

  2. labi, ka nebija krokodils

  3. …mēs devāmies SKAIDROT uz Stenčiem…Kā jums izdevās skaidrot, ja nekas nebija skaidrs? Latvieši šādos gadijumos mēģina NOskaidrot! Un tā jau ir ļoti liela atšķirība.

  4. šim radās aizdomas, ka šis grib šā dārgo koku nofenderēt

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+