“Penguins” hokejisti. tostarp Teodors Bļugers (otrais no labās), svin  kārtējo vārtu guvumu.
“Penguins” hokejisti. tostarp Teodors Bļugers (otrais no labās), svin kārtējo vārtu guvumu.

“Penguins” grauj, bet Bļugers paliek tukšā 0

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Teodors Bļugers trešdien pārtrauca trīs spēļu rezultativitātes sēriju Nacionālajā hokeja līgā (NHL), taču tas netraucēja viņa pārstāvētajai Pitsburgas “Penguins” svinēt uzvaru.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

“Penguins” divu Pensilvānijas štata komandu duelī savā laukumā ar rezultātu 7:1 (4:0, 2:0, 1:1) pārspēja Filadelfijas “Flyers”.

Mājinieki maču sāka spoži, pirmajā periodā sešu minūšu un piecu sekunžu laikā gūstot četrus vārtus. Pitsburgas komandas rindās izcēlās Džastins Šulcs, Džereds Makans, Dominiks Simons un Sidnijs Krosbijs.

Otrajā trešdaļā vēl pa vieniem vārtiem iemeta Džeiks Gencels un Zeks Estons-Rīss. Trešajā periodā Braiena Eliota vietā “Flyers” vārtos stājās Kārters Hārts, taču mača liktenis bija izšķirts jau spēles pirmajās 40 minūtēs. Perioda otrajā minūtē Oskars Lindbolms vienus vārtus atguva, bet septiņas sekundes pirms pamatlaika beigām Dominiks Kahūns panāca 7:1.

Pitsburgiešiem ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Krosbijs, Simons un Kahūns.

“Spēlējām pareizi un tā, kā gribējām. Šobrīd esam ļoti laba komanda. Šovakar realizējām vairākus momentus jau spēles pirmajā periodā. Esmu ļoti pateicīgs saviem hokejistiem, kuriem jau no pirmā iemetiena bija pareizā attieksme,” savu komandu lielīja “Penguins” galvenais treneris Maiks Salivans.

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja 11 no 20 iemetieniem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1. Iepriekšējās trīs spēlēs viņš bija atzīmējies ar rezultativitātes punktiem, bet šoreiz palika bešā.

Latvijas uzbrucējs šajā sezonā 13 spēlēs guvis divus vārtus, veicis trīs rezultatīvas piespēles un ticis pie negatīva lietderības koeficienta -1.

“Penguins” ar 16 punktiem 13 spēlēs ieņem sesto vietu Austrumu konferencē.