×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
18. jūlijs, 2017
Drukāt

Pensija lēkā kā zaķis – nesaprotami samazinās ik mēnesi (11)

solits-maka-nekrit-pensionaram-jau-vairakus-menesus-samazinas-pensija-596e1e7842c73

Silvijas vīrs uzticējis viņai pārbaudīt, vai viņa pensija aprēķināta pareizi. Silvija secinājusi, ka viss nav kā tam vajadzētu būt. Pirmā kļūda bijusi oktobrī, bet, sākot no aprīļa, vīra pensija lēkā kā zaķis! Turklāt ik mēnesi tā nevis palielinās, bet gan samazinās.

Piemēram, aprīlī saņemta pat par 98 eiro mazāka vecuma pensija nekā pienāktos. Silvija par situāciju ziņojusi Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrai.

Pensiju daļas darbiniece atzinusies, ka radusies kļūda. Starpību samaksāšot un maijā viss būs kartībā, taču maijā atkal tas pats. Silvija sašutusi, ka tas pats turpinājies arī jūnijā. Atkal gadījusies sistēmas kļūda! Rezultātā pensionāram aprēķināts par 34 eiro mazāk. Aģentūras darbinieki solīja, tas nudien vairs neatkārtosies.

Silvija būtu piedevusi, ja vien jūlijā vīra pensija atkal nebūtu mazāka. Šoreiz par 26 eiro. Turklāt ierēdņi sacījuši, ka starpību nevarēšot uzreiz samaksāt, bet gan pārskaitīšot vien oktobrī.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. kāda sistēmas kļūda var būt , ja pensija ir noteiktas lielums .

 2. raksts ir par VSA kantora un nevis bankas kļūdām

 3. Nauda nav laimes.

 4. Arī man bankomātā pieejamās pensijas summas lēkā, bankas darbinieki ieteica griezties soc. nodrošināšanas nodaļā,beidzamie savukārt ieteic prasīt bankai- sanāk parasta atrunāšanās.

 5. …pieprasat pensiju un algas izmaksāt skaidrānaudā.Ja nemaksā sūdzēt STARPTAUTISKĀ tiesā!Cilvēkam ir TIESĪBAS izvēlēties,kā saņemt naudu.Bankas ir AUGOŅI kurus mēs,TAUTA,audzējam.Pasts ir VALSTS iestāde,un pastniekus atalgo valsts,kurai MĒS MAKSĀJAM NODOKĻUS,tātad maksājam pasta darbiniekiem algu.Papildus nekas nauv jāmaksā,tas ir REKETS pret tautu no valsts.Neklusējat.Ja klusēsat tad no jums zags.Ja esat ar to apmierināti tad nepiesāņojat ar savām problēmām portālus utt.Kamēr ir AITAS,būs cirpēji

 6. Savu naudiņu saņemiet pasta nodaļā ne bankas kontā! tad viss uzreiz būs redzams. Bankās jāmaksā par konta uzturēšanu gadā/mēnesī vai tas ir izdevīgi?

 7. Oho! Tas nozīmē, ka nemitīgi jākontrolē, ko tā ierēdņu varza dara. Mana mamma ir tādā vecumā, ka nevar kontrolēt savu bankas kontu. Tā kā parasti parūpējos, lai viņai nekas netrūktu, viņai pat prātā nav ienācis pārbaudīt, cik viņai ieskaita. Domāju, ka daudzi no vecīšiem nemaz nezina, ka viņus elementāri šmauc.

 8. Notiek neticamas lietas !!!
  Kāda sistēmas kļūda !!!
  Ievadīti dati, tak paši no sevis nepazūd….

Draugiem Facebook Twitter Google+