×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
1. februāris, 2018
Drukāt

Pensionāre Līvija iekrīt agresīvu tirgotāju lamatās (26)

Ekrānuzņēmums no "Bez Tabu".Ekrānuzņēmums no "Bez Tabu".

Pensionāre, kā pati saka, iekritusi agresīvu tirgotāju lamatās un ilgstoši nespēj atgūt lielu naudas summu, ko samaksājusi par virsmatraci.

Līvija 2012. gadā apmeklēja kapusvētkus dzimtajā Alūksnes pusē, kur viņu esot pārtvēruši segu un matraču tirgotāji no SIA ”Merkurita LV”.

Cena – 486 eiro, kas ir līdzvērtīga divām Līvijas pensijām. Tā kā tik daudz naudas kundzei nebija, piedāvājuši iemaksāt pirmo iemaksu. Līvija iemaksājusi 200 eiro.

Vēlāk, pārnākot mājās, radi un draugi teikuši, ka virsmatracis par 500 eiro ir pārāk dārgs pirkums. Līdz ar to Līvija nolēmusi atteikties no darījuma.

Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) pārstāve Sanita Gertmane stāsta, ka klientam nav jātaisnojas, kāpēc vēlas atgūt samaksāto naudu.

200 eiro Līvijas kontā tirgotāji ieskaitīja dienā, kad “Bez Tabu” vērsās pie ”Merkurita LV” priekšniecības.

Pievienot komentāru

Komentāri (26)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 2. Merkurita pats lielākais žuļiku kantoris.

 3. MERKURITA pārstāve ne pa velti brauc ar jaunu Bmw jo šie vecie muļķīši pērk pārspīlēti dārgos produktus, mums arī bija nepatīkams gadījums,man centās iesmērēt pa 141 eiro spilvenu, nu ļoti uzmācīgi, es neparakstījos bet manai mātei nervi neizsturēja, un ļavās. Nopirka plānu aitas vilnas matraci, cena ap 400 eiro. Lai gan teicām ka nav naudas tik dārgiem produktiem, pārdevēja tik māla savu, un centās par visu varu kredītā pierunāt jo 14 eiro tas esot maz mēnesī. centāmies ateikties, atbrauca vadītāja uz dzīves vietu. Sākumā teica, ka novērtēs matrača nolietojumu un atgriezīs daļu naudas atpakaļ. Plašī un gari aprakstīja katru sīkumu, filmēja defektus, un pārspīlēti noteica laiku cik lietots u.t.t. nospēlēja teātri, un ļoti nekaunīgi uzvedās manā dzīves vietā, pieprasīja tējās, pat pajautāja kāda man ir, un izvēlējās. vēlāk jau pateica ka lietotus matračus nemaz atpakaļ neņemot, un piedāvāja man darbu viņu kompānījā neoficiāli. man rokās bija telefons, un viņa domāja ka ierakstu, tad viņa sāka man draudēt ka mani iesūdzēšot tiesā ka filmēju viņu bez viņas atļaujas. Lai gan viņa atradās manā dzīves vietā.Uzvedās tā itkā mēs būtu viņas mājā, un beigās centās iesmērēt visādus mēslus, čības u.t.t. tad kad ateicāmies tad iedeva lietussargu un spilvenu, redzēju ka nav jēgas turpināt sarunu, piekritām lai ātrāk lasās projām.Tagat mana māte ir parādā aizdevēj firmai, ko nevar samaksāt.Sūdzibas lv ir daudz negatīvu komentāru par šo firmu, varu teikt ka ļoti nekaunīgi, melīgi cilvēki darobjas šajā fērā, tirgo mēslus par dargu naudu, iesaku izvēlēties pašmāju ražojumus, un dormeo daudz labāks par labāku cenu. nepērciet ja nevēlāties pievienot skapja saturu.

  • vēl lieki gribu piebilst ka cenas arī nosaka pēc sejas, mums 1h laikā nomainīja 3x cenu katrai precei. Un spiediens tiek izdarīts uz to ka ja nepērc tagat tad cena vairs tāda nebūs. Un ar savām loterijām arī viņi tikai piesaista, Mamma bija jau pusfinālā viņai zvana un saka ka esot vinnējusi iespēju dabūt pusdienas un prezentāciju. tas liecina ka viņiem nav datu sistēma, kuri jau ir bijuši un kuri nav. prezentāciju autores ļoti cenšas apvārdot, ja cilvēkam pasaka nav naudas, maza alga un ir citi maksājumi, viņām neinteresē, maļ tik savu, apmēram tā- jūs tak varat neēst jo jums vajag matraci, jūsu veselība svarīgāka, nemaksājiet komunālos maksājumus bet pērciet matraci. u.t.t. Iesaku ar vājiem nerviem neiet uz prezentāciju jo sākumā pat cenšas noliegt ka kkas jāpērk, vai būs prezentācija. Un kad aiziesit un ateiksities pirkt, redzēsit kāda atieksme būs, visa laipnība pazudīs. neesat muļķi..nepērciet.

 4. Ir aitas būs cirpēji. Nu ja esi aita, tad man tevis nav žēl. Ir jāmāk pateikt NĒ mūsu laikos. Man šādi te tipāži ir zvanījuši un piedāvājuši nezin ko. Atšūt ar vienkāršu tekstu – Ja man kaut ko vajadzēs es pats visu atradīšu, man jūsu piedāvātās preces nav vajadzīgas!!! Ja nesaprot, tad skarbākā tonī to atkārtot līdz kamēr saprot.

 5. Uzmanieties drugiem.lv..Mani tagad ar reklāmām uz telefonu bombardē mēbeļu tirgotājs Berry..Kā tikt vaļā no šī murga ???

 6. Uzmanieties draugiem.lv !!! Tur dabuja manu numuru .Mani tagad uz telefona numuru bombardē ar reklāmām mēbeļu tirgotājs Berry un no dažādiem numuriem.Kā tagad pārtraukt šo murgu ?

 7. Te pienāca Kinzulis - Atbildēt

  un misiņa gredzenu nenopirka zelta cenā? Bišķi jau ar galvu jādomā.

 8. Es arī nopirku 100 g tējas par 83 eiro.Pie tam,neviens pat neieminējās,ka tā prece būs parasta tēja no vietējām(Latvijas) izejvielām,tika solīts brīnumlīdzeklis pret cukura diabētu.

 9. Mani visu laiku no Bites un Televeikala moka visādu štruntu piedāvātāji un borē, kamēr pierunā. No tādiem var tikt vaļā tikai tad, ja noliek klausuli uzreiz. Nu kā tirgū, “es tev pazīlēšu, pozoloti ručku” stilā. Agresīvais mārketings ir jāaizliedz ar likumu.

 10. Datu aizsardzība-kad vajag kādu konkrētu telefona numuru iestādē tad internetā nav. Labi vēl ka kaut kāds sekretāres numurs. Bet parazītiem, kas uzmācas ar saviem man absolūti nevajadzīgajiem pakalpojumiem, precēm utt.,manu numuru dabūt nav problēmu. Esmu neskaitāmus šo uzmācīgo lopu numurus nobloķējis bet drīz vien atkal zvana no cita numura. Pedējā laikā sevišķi neatlaidīgi bija kaut kādi monētu un medaļu tirgotāji.

  • Pašam nevajag nervozi uzreiz celt trubu nepazīstamiem numuriem !
   Es pagaidu, kamēr zvans izbeidzas un nosūtu īsziņā : Kas zvana ?
   Neviens nav ar īsziņu atbildējis…

   • Pieļauju, ka šie darboņi īsziņu nemaz nesaņem, jo laikam ir apgādāti ar tālruņiem, kuriem atļauti tikai izejošie zvani. Tā domāt man liek paša pieredzētais: reiz, kad man tika piezvanīts no kāda numura, bet es nepaguvu paņemt telefonu, es mēģināju atzvanīt uz šo numuru, bet autoatbildētāja balss ziņoja, ka tāds abonents neeksistē.

 11. Nepērkat neko no viņiem,iestāstīs,ka kamieļvilnas veste,bet ir parastās aitas.

 12. Kāpēc blēži vēl nesēž cietumā?


 13. Man arī ar Merkuritu bija ļoti nepatīkams darījums. Murgs!

  • Ar merkuritu arī sanāca darīšna. Tā sega Vācijā tik daudz nemaksā. Prasīja iemaksāt 40.-, nekādu čeku nedod, tad par pilnu 486.-Pēc laiciņa zvans atkal. Pajautāju – vai man jāpērk vēl viena?

 14. Šitiem izspiedējiem pa galvu jādod, jo viņi kā sūdu mušas pielīp un neatlaižas, kamēr jāpiekrīt, lai no viņiem tiktu vaļā. Vienkārši jāpagriežas un jāiet prom, bet ja zvana, tad nevajag atbildēt, vai ātri pateikt, ka ne ko nepirks un nolikt klausuli. tikai nevajag ielaisties sarunās!

 15. Tās tiesības pārdomāt ir samākslotas un nepareizas. Ja pateici, ka pērku, tad pērc. Vīrs un vārds! Tirgotājam tāpat ir pilnas tiesības rēķināties, ka prece tiks iegādāta, attiecīgi – iedarbināt loģistikas procesus, sākt gādāt par noliktavas papildināšanu, plānot, redzēt un realizēt naudas plūsmu.
  Tie audzināti bezatbildīgi patērētāji, bezatbildīgi jaunieši, kuri nezina kas ir darbs, kamēr vecāki nomirst, bērni, kuriem ir tikai tiesības.
  Ja radiem liekas, ka tante nav rīcībspējīga, tad lai paši pieskata un nelaiž vienu no mājas ārā.

 16. Cilvēkam ir pilnīgas tiesības pārdomāt.Mēs vienkārši LV esam pieraduši, ka mums nav nekādu tiesību un mūs var čakarēt kā grib.

 17. kurš vainīgs, ja vistai nav smadzeņu ?

Draugiem Facebook Twitter Google+