Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
23. augusts, 2016
Drukāt

Garāmgājēja palīdzības dēļ Rīgā uz ielas no aplaupīšanas paglābjas pensionāre

Foto no arhīvaFoto no arhīva

Uz ielas redzot somiņas izraušanu pensionārei, garāmgājējs aizturējis laupītāju, vēsta Rīgas pašvaldības policija.

Patruļas laikā Āgenskalnā policisti pamanīja divus aizdomīgus vīriešus. Lai noskaidrotu situāciju, likumsargi piebrauca pie abiem vīriešiem.

Viens no vīriešiem bija saķēris aiz rokas iespējamo laupītāju, kurš kādai 1930.gadā dzimušai pensionārei izrāva no rokām somiņu. Šo notikumu redzēja kāds garāmgājējs, kurš nekavējoties reaģēja un notvēra iespējamo laupītāju.

Likumsargi aizturēja 1956.gadā dzimušo likumpārkāpēju, kurš iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par administratīviem likuma pārkāpumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par laupīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu.

Vīrietim piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Policija izsaka pateicību drosmīgajam aculieciniekam, kurš palīdzēja notvert laupītāju.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+