×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
15. februāris, 2016
Drukāt

Pensionāri jautā Āboltiņai, kur ir palicis Junkurs (15)

Foto LETAFoto LETA

Pensionāri, pirmdien tiekoties ar jauno labklājības ministru Jāni Reiru (“Vienotība”) un “Vienotības” līderi Solvitu Āboltiņu, atgādināja viņiem par solīto valdības tapšanas laikā, ka “Vienotība” iestāsies par pensionāru interesēm, kā arī jautāja par mandātu nolikušo Jāni Junkuru, kādēļ parlamentā iekļuva Āboltiņa, aģentūra novēroja Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) domes sēdē.

“Āboltiņa pateica, ka šogad rūpēsies par pensionāriem, tāpēc turēsim pie vārda. Ja nepildīs, man bailes, ka neizvēlam vēl otrreiz viņu ārā,” sacīja kāda domes pārstāve. Kāds cits jautāja – kur ir pašlaik mūsu ievēlētais deputāts Jānis Junkurs? Šo tematu LPF līderis Andris Siliņš nevēlējās izvērst, taču Āboltiņa atbildēja: “Pirmkārt, es esmu ievēlēta Saeimā, lai kāda jums būtu interpretācija, man plusu bija daudz vairāk nekā Junkuram, un man nebija visvairāk mīnusu vēlēšanās, matemātika ir nepielūdzama zinātne. Līdz ar to es esmu ievēlēta, lai kādas būtu interpretācijas.”

No pensionāriem izskanēja aicinājums pensiju indeksācijā vērā ņemt arī piemaksas daļu, palielināt neapliekamo minimumu un ņemt vērā lielo darba stāžu mazo pensiju palielināšanai.

“Gribētu, lai jūs kādu mēnesi iztiekat ar 300 eiro mēnesī. Tāpēc nākam ar priekšlikumu neapliekamo minimumu sākt piemērot pensijām ar piemaksu no 405 eiro, vai tas ir iespējams? Domājiet,” rosināja seniori jaunajam labklājības ministram. Vienlaikus no zāles izskanēja, ka daļa senioru iztiek ar vēl mazākiem ienākumiem.

Seniori politiķiem uzsvēra – nelieciet mums vilties, jo nāk vēlēšanas. “Ja nedarbosieties, politiskā kapsēta nav tālu,” brīdināja pensionāri.

LPF dome uz tikšanos bija aicinājusi jauno labklājības ministru, kā arī Āboltiņu par pensionāriem aktuāliem jautājumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. korupcija visur Latvijā pamat licēji TP un Vienotība.

 2. “es esmu ievēlēta Saeimā, lai kāda jums būtu interpretācija” – kārtējie nekaunīgie āboltiņas meli! Viņa NETIKA ievēlēta Saeimā, lai kāda viņai būtu interpretācija, bet iekļuva tur tādēļ, ka piespieda Junkuru nolikt mandātu.

 3. Jau sen viņiem neviens netic , un pensionāri nav izņēmums ! Āboltiņa rok kapu “Vienotībai”, un ja paši to nesaprot ar dieviņu!!!

 4. Junkuram vēl būtu jāpamācās strādāt nevis deputātos,pasarg Dievs šādus varas pārstāvjus

 5. Bet viņa taču neatbildēja,bet pat sameloja,ka šai vairāk balsu vai plusu kā Junkuram.Ko viņa vispār tur bija aizlīdusi?Jau abi ar Reiru gatavojas vēlēšanām un lien pensionāriem bez ziepēm kaut kur / makos vai? /Tante un Reirs gan sevi nav piemirsuši !Lieku galvu ķīlā,ka viņiem pie kājas tas ko saka penši.Redzējāt komsomola /aristokrāta ņirdzīgo smīniņu.Un kā bija ģērbie?Kardenā ??Viņos nekas cilvēcīgs vairāk nav palicis!!Lai samet 1/2 no algas un noziedo kādam pansionātam bibliotekai.Pretīgi skatīties uz tām nemainīgām ķirmju izēstām korumpētām politmēbelēm.Āboltiņa un Co ar savu sapuvušo,korumpēto morāli mēģina izslēgt no partijas cilvēkus,kuri nelaiza viņai negodīgo roku.Pat kompartijā tā nedarīja,bet pārcēla citā amatā !!Arī bez tām divām dāmām viņa sevi nereanimēs politikā.To jau pierādīja FAKTS ! ,ka tantei netika NEVIENS !! amats.Viņas kārts ir SISTA !!

 6. Redz pensionāri(!!!) jautā skaidri un gaiši Āboltiņai, bet nomīzušamies skribenti tik gaudo par kaut kādu Honkongu. Vai ir par impotentiem (vai uzpirkti?), lai skaidri un gaiši noprasītu tieši Solvitai Āboltiņai, kā viņai izdevies atrasties deputāta Junkura vietā? Pat vidusskolēni uzdod šo jautājumu un vēl jautā par žurnālistu nekompetenci noskaidrot šo jautājumu! Es taču nevaru teikt, ka LV žurnālisti ir …pērkami!

  • “Es taču nevaru teikt, ka LV žurnālisti ir …pērkami!” – un kāpēc tad tu nevari to teikt? Vai tad tā nav tīra patiesība?

 7. Jā, Āboltiņa, KUR ir LIKUMĪUGI ievēlētasi 12.saeimā deputāts no Kurzemes reģiona Jānis Junkurs!
  Mamzele, KĀDUS rokaspuišus uzsūtīji, lai viņu fiziski(!!!) ietekmējot panāktu atteikšanos no de[utāta mandātatu?
  KURZEMĒ – vēlēšanās situācija bija tāda-
  Āboltiņu no saraksta 1.vietas vēlētāji iebalsoja 4.vietā – izmeta aiz borta!
  Jāni Junkuru no 10.vietas vēlētāju iebalsoja 2.vietā – stabīli ievēlot 12.saeimā!
  Intu Dālderino 2.vietas iebalsoja 3.vietā – arī ievēlot 12.saeimā!
  Lībiņu-Egneri no 3.vietas iebalsoja – 1.vietā.
  LIKUMĪGI 12.saeimā no Vienotības saraksta Kurzemē 12.saeimā ievēlēja:
  1. Lībiņu-Egneri
  2.Jāni Junkuru;
  3.vietrā Intu Dālderi

  .
  Lūk’šos 3 –

 8. Lapsai aste kājstarpē?

 9. Jautājums , kurš samaksāja Junkuram to deputāta 4 gadu algu par nosacītu darbu – ap 100 000 Eu? Tad vel piemaksas…

 10. Diez vai vai Latvijā atradīsies kaut viens tik padumjš un naivs pensionārs kas vel noticētu pensionāru izsmējējai un ujinātājai Āboltiņai kurai pensionāri pie … Viņa droši vien cer ka pensionāri slimo ar Alcheimeru un atmiņas vājumu un gatavi atdot savas pensijas lai Latvijas nodevēji no Vienotības varētu uzdzīvot par pensionāru un nodokļu maksātāju naudu. Nabaga Junkurs rižās dēļ bailēs par savu veselību un dzīvību bija spiests saņemt tik 40 000 Eiro ubaga grašus un sabojāt reputāciju lai šī .. varētu iešmaukt seimā.

 11. Rižā Melīgā Lapsa Atbildēt

  Aboltiņa ir perfekts piemērs kā melot acīs skatoties, kā augstprātīgi liekulīgi izvairīties no uzdotajiem jautājumiem, kā aizbēgt no privātas atbildības un neuzņemties saistības par saviem darbiem, vārdiem un kā neko nesolīt bet mētāties ar tukšiem vārdiem un frāzēm. Tāpat viņa tāpat kā pārējie Vienotības koruptīvā grupējuma pārstāvji ir lielisks piemērs, kā tērpties svešas pāva spalvās piesavinoties svešus nopelnus un tā slēpjot nepadarīto. Par Junkeru… Viņam tika draudēts un tas tādēļ bija spiests pieņemt smieklīgi mazu summu lai atbrīvotu vietu melīgajai lapsai lai saglabātu savu veselību…

 12. Āboltiņa turpina graut Vienotību. Vai tiešam partija neapjēdz, ka viņapatriecama ar pirmo ātrumu?

Draugiem Facebook Twitter Google+