×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
18. janvāris, 2013
Drukāt

Pensionāru federācija politiķiem pārmet tautas interešu neievērošanu, brīdinot par protestiem

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) valde ir izplatījusi atklātu vēstuli 11.Saeimas deputātiem, kurā pārmet politiķiem tautas interešu neievērošanu, kas varot novest pie masveida protesta akcijām un jaunām parlamenta ārkārtas vēlēšanām.

Kā aģentūrai LETA pavēstīja federācijas valdes loceklis Andris Siliņš, LPS neapmierina pēdējā laika lēmumi nodokļu samazināšanas jomā un lielo valsts uzņēmumu vadītāju algu palielināšana.

“Pagājis nedaudz vairāk kā gads, kopš Latvijas tauta ārkārtas vēlēšanās uzticēja jums valsts vadīšanu. Esam spiesti konstatēt, ka pagājušais laiks nav atnesis pozitīvas pārmaiņas lielākajai tautas daļai, tajā skaitā pensionāriem. Partijas aizmirsušas vēlētājiem dotos solījumus, bet atsevišķi deputāti ar saviem balsojumiem Saeimas komisijās un plenārsēdēs apliecina, ka solījumi, kas doti vēlētājiem retajās tikšanās reizēs, tiek aizmirsti pat pāris dienu laikā,”

teikts vēstulē.

Pensionārus neapmierina tas, ka valdības augstas amatpersonas vairākkārt publiski esot paudušas, ka neuzņemas atbildību par valdības institūcijās pieņemtajiem lēmumiem un atsevišķu ministru izteikumiem un rīcību.

“Pēdējā laikā pieņemtie lēmumi, samazinot pievienotās vērtības nodokli un iedzīvotāju ienākuma nodokli, liecina, ka valsts vadība negrib uzklausīt tautas lielākās daļas viedokli un turpina politiku mantisko šķiru interesēs, ignorējot arvien pieaugošo nabadzības līmeni valstī,” sacīts vēstulē.

Pensionāru federācija uzskata, ka valsts uzņēmumu vadītāju algu paaugstināšana vēlreiz apliecinot valdības nespēju adekvāti vērtēt situāciju valstī. Viņuprāt, valdība turpina, nerēķinoties ar tautas interesēm, nekontrolēti izsaimniekot valsts budžetu.

LPF valde vēlas uzzināt, “cik ilgi turpināsies ciniska tautas lielākās daļas interešu neievērošana un kas vistuvākajā laikā tiks darīts, lai nepieļautu masveida protesta akcijas un jaunas ārkārtas vēlēšanas”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+