×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
18. maijs, 2015
Drukāt

Pensionāru federāciju turpinās vadīt Andris Siliņš (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) vadītājs Andris Siliņš

Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) priekšsēdētāja amatā pirmdien teju vienbalsīgi tika pārvēlēts Andris Siliņš, aģentūra BNS uzzināja kongresā.

Viņš bija vienīgais kandidāts uz šo amatu. Viens delegāts balsojumā par Siliņu atturējās. Delegāti pirmdien pagājušo četru gadu federācijas darbības posmu novērtēja apmierinoši.

“Gribētu pateikties par tik vienprātīgu atbalstu manai kandidatūrai. Ceru, ka man pietiks spēka, izturības un zināšanu, lai turpmāko periodu, kamēr to ļaus veselība un citi apstākļi, vadītu Latvijas Pensionāru federāciju,” pēc pārvēlēšanas amatā sacīja Siliņš.

Delegāti viņam vēlēja arī turpmāk vīrišķīgu stāju un rīcību.

LPF priekšsēdētāja vietniece būs Sarmīte Krecere. Savukārt par otru vietnieci Dzintru Žildi nebija tik lielas vienprātības, tomēr ar balsu vairākumu viņa tika ievēlēta par vadītāja vietnieci.

Siliņš iepriekš savā uzrunā pauda viedokli, ka viens no jaunās valdes uzdevumiem būs sarīkot plašu akciju, lai paustu atbalstu pensiju likuma grozījumiem, ko pašlaik virza Labklājības ministrija (LM).

“Nekļūdīšos, ja teikšu, ka viens no pirmajiem jaunās valdes uzdevumiem būs plašu akciju rīkošana vistuvākajā laikā, lai paustu atbalstu, šoreiz atbalstu, nevis protestu Labklājības ministrijas sagatavotajiem priekšlikumiem un panāktu pozitīvu rezultātu pensionāriem jau šajā gadā,” sacīja Siliņš.

Valdība otrdien skatīs pensiju likuma grozījumus, kam pagaidām nav visu koalīcijā esošo partiju atbalsta.

Viņš žurnālistiem pēc tam atkārtoja, ka valdības lēmums par pensiju likuma grozījumiem bez ievērības netiks atstāts. “Par to koleģiāli lemsim, kādus pasākumus rīkot, bet nu skaidrs ir tas, ka bez ievērības tas netiks atstāts. Neizslēdzu, ka tās varētu arī būt daudz masveidīgākas akcijas, kā tās ir bijis līdz šim,” viņš teica.

Ja akcija notiks, tā visdrīzāk varētu tikt organizēta vasaras beigās, kad savu darbu atsāks Saeima.

Jau ziņots, ka pirmdien notiek LPF 10.kongress, ko apmeklē apmēram 150 cilvēkiem.

Siliņš LPF priekšsēdētāju tika ievēlēts 2013.gada februārī. Iepriekš organizāciju desmit gadus vadīja Aina Verze. Siliņš ir arī 12.Saeimas deputāts un darbojas ZZS frakcijas sastāvā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Es, kā pensionārs, šito populistu patriektu, nu jo ātrāk, jo labāk. Savā vārdā neesmu devis tiesības runāt nekādai pensionāru federācijai.

  2. Dz. Žilde… Vai tā pati, kas….

  3. sagaidāmi purkšķi zem segas …
    Ko īsti tā LPF pārstāv ? Biezos ?

Draugiem Facebook Twitter Google+