×
Mobilā versija
+11.7°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
12. maijs, 2014
Drukāt

Pensionārus aizskar spīkeres teiktais par tiem, kuri Latvijā ir patrioti (11)

Foto-LETAFoto-LETA

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa saka uzrunu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai par godu sasauktajā svinīgajā Saeimas sēdē.

Daļu pensionāru aizskāris Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas (V) sacītais 4.maijā, ka spēcīga vidusšķira ir vienīgā, kas var veidot augsni patriotismam, un valsts patrioti ir tie, kuriem ir ko zaudēt, atzina Latvijas Pensionāru federācijas līderis Andris Siliņš.

Tāpēc dome pirmdien, 19.maijā, balsos, vai Āboltiņai nosūtīt pensionāru viedokli par viņas izteikumiem.

“Sagatavosim izskatīšanai domes sēdē paziņojumu sakarā ar Āboltiņas kundzes izteikumiem par to, ka tikai cilvēki, kam ir ko zaudēt, var būt savas valsts patrioti. Iznāk tā, ka pensionāriem jau nav nekas ko zaudēt, viņi nevar būt patrioti. Tas cilvēkus ir aizskāris,” par reakciju uz šiem izteikumiem stāstīja Siliņš.

Neatkarības atjaunošanas gadadienas svinīgajā uzrunā spīkere skāra arī sāpīgo sociālās nevienlīdzības jautājumu, atzīstot, ka Latvijā tas joprojām ir ļoti augsts un kura mazināšanu valdība uzskata par savu prioritāti.

“Mums ir vajadzīga spēcīga vidusšķira, kura vienīgā var veidot augsni valstiskai apziņai un patriotismam. Mūsu patrioti ir un būs tie, kuriem Latvijā ir, ko zaudēt. Un jo vairāk tādu būs, jo drošāka un spēcīgāka būs mūsu valsts,” uzrunā sacīja Āboltiņa.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Tie,kuriem ir ko zaudēt,jau sen savus kapitālus droši noslēpuši daudzajās ofšora jeb ārzonas bankās (un ne tikai Gernsijā,Kokosa un Bermudu salās vai Honkongā,bet arī Maltā un Šveicē! Un drīzāk pārcelsies tuvāk savām bagātībām,nekā paliks šeit,lai aizsargātru Latviju!

 2. Patriotisms par naudu Atbildēt

  TVNET:: Latvijā-“Vilks iesaka padomāt par algu palielināšanu valdības ministriem,”BNS,2014.gada 25.aprīlī,10:30.

 3. Vislielākie patrioti,uz pensionāru rēķina (Skat.”Vilks: nevaram atļauties indeksēt pensijas”,Delfi.lv,06.jūlijs 2011.), ir “Vienotībā”!

 4. Pie pilnas bļodas draugu daudz-tādēļ šis loks tiks vēl paplašināts! Mēs noteikti nāksim ar ierosinājumu,pretrunīgi vērtētu,ajaunot valsts uzņēmumos padomes,kas atbilst labiem pārvaldības principiem.To likvidācija nebija tas labākais lēmums no uzņēmumu pārvaldības principu vadības viedokļa”,raidījumam teica EM valsts sekretārs Juris Pūce.” Skat.”EM rosinās atjaunot likvidētās uzņēmumu padomes”,TVNET/LETA/LTV”De facto,22:25,24.aprīlī 2011.

 5. bēdīgi>tavisir Atbildēt

  Pēc statistikas datiem piektā daļa Latvijas zemes jau pieder patriotiskajiem ārzemniekiem!

 6. Lai vairāk tādu būtu,politiķiem nāksies samierināties ar augstāku ienākuma nodokļa likmi,atjaunojot Latvijā progresīvo ienākuma nodokli!

 7. Pēc Bībeles balstiesības ir tikai cilvēkiem, kuriem pieder zeme-pārējie ir klejotāji!

 8. Intresanti kuri būs tai vidusšķirā bagātajā un cik tūkstoši liela tā būs vai skolotāji,policisti,ugunsdzēsēji,jebnu tikai tie kas uzņēmumu valdēs,banķieri kā Rimaševskis,parex un Co utt,vai iecels vidusķirā gateros strādājošos vai laukos kalpojošos saimniekiem,domāju ka jau ir radīta vidusķira no tiem kas pie varas,draugiem un radiem bet vairāk jau to resursu nav lai vēl paplašinātu to loku.

 9. Zemessardzē ir iestājušies jau visi bijušie un esošie oligarhi un valsts kapitālsabiedrību valdēs sabīdītie patrioti.

 10. laikam kaut ko nesapratu: kāpēc apvainojās, kāpēc pensionāriem nav ko zaudēt? Viņiem nav tuvinieku, nav valsts, nav ikdienas interešu brīvā valstī? Manuprāt ir viņiem ko zaudēt un patriotisms viņiem piemīt… Tiešām nesapratu.

 11. Augošās nevienlīdzības izskaušana sevī ietver iespaidīgu rindu pasākumu, kam valdība grasās ķerties klāt jau gadiem. Un tieši uz šo pašu nevienlīdzības problēmu Latvijā, visticamāk, spēlēs arī Kremlis ~

Draugiem Facebook Twitter Google+