×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
27. maijs, 2016
Drukāt

Peoniju svētkus Kalsnavas arborētumā ieskandinās Atis Auzāns un Igauņu ģimene

Foto - LETAFoto - LETA

19. jūnijā Latvijas valsts mežu Kalsnavas arborētumā jau sesto reizi tiks atzīmēti par tradīciju kļuvušie Peoniju svētki, kuros paredzēta plaša un daudzveidīga svētku programma par godu krāšņajām dārza iemītniecēm, LA.lv uzzināja VAS “Latvijas Valsts meži”.

Ikviens ziedu un dabas mīļotājs arborētumā būs gaidīts jau no plkst. 9, bet svinīgā svētku atklāšana paredzēta plkst. 11 ar laba vēlējumiem un sveicieniem no Kalsnavas arborētuma peoniju dārza galvenajiem līdzdalībniekiem, kam sekos Ata Auzāna muzikālais sveiciens.

Atis Auzāns klātesošos iekustinās ar vieglām un melodiskām “Sirds dziesmām” plkst. 11.30. Arī jaunākos svētku apmeklētājus “Pasaku nams” iesaistīs ar dziesmām un dejām plkst. 12.30, savukārt pēc aktīvas rosīšanās būs iespēja arī fotografēties ar puķu meitenēm.

Plkst. 13.30 interesenti varēs doties ekskursijās peoniju dārzā, kuru laikā būs iespēja iepazīst tuvāk peoniju kaprīzes, slimības un to novēršanas iespējas, ziedēšanas laikus atsevišķām peoniju šķirnēm, kā arī noskaidrot sev svarīgus jautājumus par peoniju audzēšanu.

Eksotisko stādu izsolē, kas sāksies plkst. 14.30, tiks piedāvāti reti eksotiskie stādi, ko citviet Latvijā nav iespējams iegādāties.

Igauņu ģimenes koncerts apmeklētājus priecēs plkst. 15.30. Igauņu ģimenes kapelā no Gaigalavas darbojas divu paaudžu muzikanti: Rasma un Gunārs Igauņi, kā arī viņu meitas Laima, Marta un Liene.

Lai paplašinātu zināšanas par rododendru audzēšanu, īpašībām un to dažādību, plkst. 16.30 var doties rododendru mežā. Plkst. 17 – svētku noslēgums.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +18
Alūksne +17.9
Daugavpils +18
Saldus +15
Liepāja +14.5
Jelgava +17
Ventspils +16.0
Limbaži +14
Madona +18
Rēzekne +17
Draugiem Facebook Twitter Google+