Uncategorized

“PeR” neiekļūst Eirovīzijas finālā (VIDEO) 16

Kadrs no video

Šovakar Zviedrijas pilsētā Malmē starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa otrajā pusfinālā Latvijas pārstāvju grupas “PeR” izpildītā dziesma “Here We Go” nekvalificējās konkursa finālam.

Finālā šodien iekļuva Ungārijas, Azerbaidžānas, Gruzijas, Rumānijas, Norvēģijas, Islandes, Armēnijas, Somijas, Maltas un Grieķijas pārstāvji.

Savukārt pusfināla barjeru tāpat kā “PeR” nepārvarēja arī Albānijas, Bulgārijas, Maķedonijas, Izraēlas, Sanmarīno un Šveices pārstāvji.

Latvijas pārstāvju uzstāšanās šovakar atklāja otro pusfinālu.

Jau ziņots, ka starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā no pirmā pusfināla pēc skatītāju un žūrijas balsojuma iekļuva desmit valstu izpildītāji, tajā skaitā Lietuvas un Igaunijas pārstāvji.

Eirovīzijas finālā iekļuva arī Moldova, Īrija, Baltkrievija, Dānija, Krievija, Beļģija, Ukraina un Nīderlande.

Pirmajā pusfinālā piedalījās kopumā 16 valstis un ar savu sniegumu šoreiz finālā neizdevās iekļūt Austrijas, Horvātijas, Kipras, Melnkalnes, Serbijas un Slovēnijas pārstāvjiem.

Eirovīzijas finālā no katra pusfināla iekļūst desmit valstis, un finālā šīm valstīm piebiedrosies tā saucamais “lielais piecinieks” – Francija, Itālija, Vācija, Spānija, Lielbritānija un konkursa rīkotājvalsts Zviedrija.

Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls notiks 18.maijā, un arī tas LTV 1.kanālā būs skatāms plkst.22.

{source}
<iframe width=”640″ height=”360″ src=”http://www.youtube.com/embed/xze_ilAXwWE” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>>
{/source}

LA.lv