×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
5. marts, 2013
Drukāt

PeR puišus pirms Eirovīzijas dresē zviedru horeogrāfe

per12
Latvijā ieradusies filmēšanas grupa un horeogrāfe no Zviedrijas, lai veidotu grupas “PeR” vizītkarti Eirovīzijas dziesmu konkursam un palīdzētu sagatavot deju priekšnesumu, vēsta konkursa mājas lapa LTV.

“Varam teikt, ka mūsu puiši jau ir iepatikušies Zviedrijas komandai, un viņiem tiek gatavota īpaši atraktīva Latvijas vizītkarte,” izteikusies Eirovīzijas projekta vadītāja Zita Kaminska.
5. martā, Rīgā ieradusies zviedru horeogrāfe Adriene Abjērna, kas turpinās strādāt ar “PeR” priekšnesumu, izpildot
dziesmu “Here We Go”. Horeogrāfe Stokholmas Baleta akadēmijas pasniedzēja un pierādījusi sevi kā izcilu profesionāli arī citās valstīs.
Grupas “PeR” puišiem par sadarbību radušies jauki iespaidi. “Pirmo reizi ar horeogrāfi tikāmies pirms nedēļas. Mums patīk, ka mūsu dziesmas izpildījums netiek mainīts, tas saglabā to brīvību un festivāla sajūtu, kas bija Latvijas nacionālajā atlasē. Horeogrāfei ir lieliskas idejas, kā uzlabot un paspilgtināt dažus elementus. Mums tas patīk, un domājam, ka patiks arī skatītājiem,” pārliecināts grupas solists Ralfs Eilands.
Savukārt 6. martā Rīgā ieradīsies un trīs dienas (līdz 8.martam) Latvijā pavadīs filmēšanas grupa no Zviedrijas, lai gatavotu Latvijas vizītkarti Eirovīzijas Starptautiskajam konkursam Malmē.
Kā atzīmē projekta vadītāja Zita Kaminska, līdz šim Eirovīzijas vēsturē bieži nav noticis, ka konkursa dalībnieki tiek filmēti to dabiskajā vidē. “Varam teikt, ka mūsu puiši jau ir iepatikušies Zviedrijas komandai, un viņiem tiek gatavota īpaši atraktīva Latvijas vizītkarte,” norāda Kaminska.
“Visu trīs dienu grafiks jau ir saplānots pa minūtēm, un šajā laikā “PeR” puiši gan brauks ar kartingiem, gan driftēs ar auto, gan apmeklēs Rīgas Zoodārzu un Aviācijas muzeju, kā arī apskatīs Vecpilsētu no Pēterbaznīcas torņa augstumiem un lidostā “Rīga” centīsies paspēt uz “savu” privāto lidmašīnu. Filmēts tiks gan Aizputē, gan Rīgā, gan arī Ralfa un Edmunda mācību iestādēs – skolas vidē.”
Šā gada Eirovīzijas dziesmu konkursa starptautiskais fināls notiks Zviedrijas pilsētā Malmē. Latvija startēs otrajā pusfinālā 16. maijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+