×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 17. augusts, 2018
26. maijs, 2018
Drukāt

Pērc caurlaidi internetā un nedrūzmējies pie iebraukšanas Jūrmalā (7)

Jūrmalas domes publicitātes fotoJūrmalas domes publicitātes foto

Šodien saistībā ar Jūrmalas Kūrorta svētku norisi un saulaino laiku izveidojies pamatīgs sastrēgums pie iebraukšanas Jūrmalā, tāpēc pašvaldība aicina braucējus neveidot drūzmu pie iebraukšanas un caurlaides pirkt elektroniski – www.visitjurmala.lv, ar “Mobilly” vai “Riga Card” aplikāciju starpniecību.

Jūrmalas pašvaldība atgādina, ka iebraukšanas maksu var samaksāt arī pēc iebraukšanas īpaša režīma zonā, tikai jāievēro, ka caurlaidei obligāti jābūt nopirktai līdz plkst.23.59 tam datumam, kad transportlīdzeklis iebraucis Jūrmalā.

Vienas dienas caurlaidi konkrētai dienai var nopirkt mājaslapā www.visitjurmala.lv. To var izdarīt vai nu pirms došanās uz Jūrmalu vai jebkurā laikā tajā pašā dienā līdz plkst.23.59, kad transportlīdzeklis iebraucis īpaša režīma zonā. Par caurlaidi var samaksāt arī pēc izbraukšanas no Jūrmalas, jau aizbraucot mājās, tikai jāņem vērā, ka maksājums jāveic iebraukšanas dienā līdz plkst. 23:59. Svarīgi atcerēties, ka, iegādājoties caurlaidi, precīzi jānorāda transportlīdzekļa reģistrācijas numurs. Arī mobilo aplikāciju “Mobilly” un “Riga Card” lietotāji par iebraukšanas caurlaidi var samaksāt pirms vai arī pēc iebraukšanas pilsētā.

Ar vienu dienas caurlaidi īpaša režīma zonā var iebraukt neierobežotu reižu skaitu tajā datumā (līdz plkst.23:59), kuram caurlaide iegādāta, nevis tikai vienu reizi, kā tas bija iepriekšējos gados. Iebraukšanas maksa vienai dienai ir nemainīga – divi eiro. Caurlaižu kontroli nodrošina videotehniskās ierīces, sods par caurlaižu režīma neievērošanu ir 50 eiro.

Vienas dienas iebraukšanas caurlaidi var iegādāties arī caurlaižu iegādes automātos Priedainē un Vaivaros, maksājot ar karti vai skaidrā naudā. Taču pirms samaksas veikšanas caurlaides iegādes automātā jāievada automašīnas reģistrācijas numurs, jo šogad kontrole ir pilnībā automatizēta. Videotehniskās ierīces fiksē iebraukušo transportlīdzekļu reģistrācijas numuru un vēlāk datubāzē tiek pārbaudīts, vai transportlīdzeklim iebraukšanas dienā līdz plkst.23:59 ir iegādāta caurlaide.

Pašvaldība arī atgādina, ka saistībā ar Jūrmalas Kūrorta svētku norisi nedēļas nogalē, sākot jau no piektdienas, pilsētā ir noteikti satiksmes ierobežojumi, un nokļūšanai svētkos aicina izmantot sabiedrisko transportu. Ja uz kūrortpilsētu plānots doties ar privāto automašīnu, jārēķinās, ka auto novietošana pilsētas centrālajā daļā var būt apgrūtināta, tādēļ autovadītāji aicināti plānot savu transportlīdzekļu novietošanu ārpus pilsētas centrālās daļas. Jūrmalas Kūrorta svētki norisināsies Majoru un Dzintaru apkaimēs, arī pludmalē, tādēļ sauļoties gribētājiem ērtāka atpūta sestdien būs ārpus šīm pludmalēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Briesmīgi!! Braukt ciemos ar maziem bērniem pie vecvecākiem uz Tukumu jāstāv garā rindā!! Kas par sistēmu????

  2. Un ko darīt tiem,kas grib braukt pa apvedceļu?

  3. Kād jēga nopirkt caurlaidi internetā,ja kreisā ,trešā ,, ātrā,, josla bija aizņemta ,ka pat ātrie vai specdienesti netika cauri. Ko tādās reizēs dara ceļu policija?????

  4. Kas tur taaaads?

  5. Uz Ventspili braucot Atbildēt

    Rindā piespiedu kārtā jāstāv arī tiem, kas grib uz Ventspilī vai pat tikai u Talsiem vai Tukumu tikt. Tas ir skumjākais, jo viņiem internetā pirktā caurlaide nav aktuāla.

  6. Pirkšana internetā ir pret tradicionālajām vērtībām. Kāpēc tā te tiek slavināta?

  7. Pērc kā gribi, jādrūzmējas būs tāpat. Korķi būs jāstāv pat tad, ja nemaz netaisies tai maksas zonā braukt iekšā…

Draugiem Facebook Twitter Google+