Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
21. augusts, 2014
Drukāt

“Pērc Latvijas preci” – “Rimi” sāk kampaņu Latvijas ražotāju atbalstam (2)

lielveikals_rimi

Atbalstot pašmāju ražotājus, viens no Latvijā lielākajiem mazumtirdzniecības tīkliem “Rimi” uzsācis kampaņu “Pērc Latvijas preci”, kuras laikā ar TV un radio reklāmu, kā arī vizuālo materiālu palīdzību veikalos aicinās ikvienu savos pirkumu grozos iekļaut tieši vietējo produkciju, informē “Rimi” pārstāvji.

Katrs atbalsta kampaņas posms tiks veltīts kādai no būtiskajām pašmāju produktu kategorijām – piena produktiem, augļiem, dārzeņiem un citiem, veicinot Latvijā ražoto produktu patēriņu. Arī veikalu vidē īpaši tiks izcelti Latvijā ražoti produkti – gan piena produkcija, gan vietējie augļi un dārzeņi, sola “Rimi”.

Mazumtirgotājs apgalvo, ka tas arī iepriekš īstenojis virkni aktivitāšu, mudinot iegādāties tieši Latvijā ražotus pārtikas produktus – ik gadu rudenī tiek rīkotas pamanāmas kampaņas, veikala vidē izceļot tieši pašmāju produkciju un jauno ražu. Tāpat līdz ar citiem tirgotājiem, ražotājiem un finanšu institūcijām “Rimi” pievienosies arī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras iniciatīvai pašmāju ražotāju atbalstam.

“Jau šobrīd svaigās pārtikas segmentā 80% Rimi veikalos pieejamās produkcijas ir vietējās izcelsmes. Tāpat esam operatīvi pieņēmuši tirdzniecībā arī virkni Krievijas tirgum ražoto produkciju – jogurtus, biezpiena sieriņus, biezpienu. Tā sniedzam iespēju ražotājiem piena produktus, kam ir salīdzinoši īss derīguma termiņš, realizēt tepat Latvijas tirgū. Arī turpmāk ar lepnumu turpināsim dot priekšroku Latvijas produktiem un atbalstīsim vietējos ražotājus, tā veicinot pašmāju produktu noietu,” tā “Rimi Latvia” valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais.

“Rimi” norāda, ka šobrīd izmaiņas vērojamas piena produktu cenās, kuras “Rimi” pircēji izjutīs sākot ar šodienu. Proporcionāli ražotāju pieprasījumam no 4% līdz pat 30% uz laiku ir samazinātas regulārās cenas vairāku Latvijas piena ražotāju produkcijai. Cenu samazinājums attiecas uz vairāk nekā 170 dažādiem piena produktiem – pienu, kefīru, krējumu, sviestu, jogurtu, biezpienu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kas par kampaņu???
    Vairāk spilgtu papīrīšu pie stendiem???

  2. Daļa latvijas ražotāji ir negodīgi ar preces aprakstu un marķējumu. Piemēram retu kura “vietējā ražotāja” 500g krējuma burciņu var nopirkt ar 500g krējuma. Daudzi izmanto uzlikeot “bez Konservantiem” bumu, kaut patiesībā produkts ir pilns ar visādiem stabi;lizētājiem un ķīmiju. Ja jūs gribat atbalstīt vietējo ražotāj tad jums jāiet uz tirgu un jāpērk no vietējā, nevis jāmaksā kādam zviedru vai leišu pārpircējam kuri izmanto savu dominējošo stāvokli lai negodīgi iedzīvotos uz to pašu vietējo ražōtāju!!! Bet letiņi jau ir jēri un paceltām galvām un atpletsiem rimi maisiņiem dosies iekarot šos pārtikas kalnus!!!

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+