May 23, 2017; Ottawa, Ontario, CAN; Ottawa Senators [defenseman Fredrik Claesson (33) looks on as the puck crosses the net on a shot from left wing Mike Hoffman (not picture) to score the winning goal against the Pittsburgh Penguins in the third period of game six in the Eastern Conference Final of the 2017 Stanley Cup Playoffs at Canadian Tire Centre. Mandatory Credit: Marc DesRosiers-USA TODAY Sports

Perfekti vārti Hofmanam, “Senators” panāk septīto spēli (plus video) 0

Otavas “Senators” vienība Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa pusfināla jeb Austrumu konferences fināla sestajā spēlē savā laukumā ar 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) pārspēja pašreizējo čempioni Pitsburgas “Penguins”, sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 3-3.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Šis sērijas izšķirošais mačs notiks ceturtdien Pitsburgā.

Spēles rezultātu 25.minūtē atklāja “Penguins” uzbrucējs Jevgēņijs Malkins, tomēr otrā perioda turpinājumā Bobijs Raiens panāca neizšķirtu. Uzvaru “Senators” vienībai šajā mačā nodrošināja Maiks Hofmans, kurš panākumu nesošos vārtus iemeta 42.minūtē.

“Mani puiši ir cīnītāji un viņi izvēlējies cīnīties līdz galam. Viņi nepadevās,” ar hokejistu pašatdevi apmierināts bija “Senators” galvenais treneris Gajs Bušē. “Šo īpašību esam attīstījuši individuāli un kā komanda. Tieši tāpēc vēl joprojām turpinām šo sezonu.”

Viens no otrdienas spēles lielākajiem varoņiem šajā mačā bija “Senators” vārtsargs Kreigs Andersons, kurš atvairīja 45 no 46 metieniem.

Zīmīgi, ka vēl šīs sērijas piektajā spēlē “Senators” kapitulēja pretiniekiem ar 0:7.

Šīs sērijas uzvarētājs Stenlija kausa finālā tiksies ar Nešvilas “Predators”, kas tik tālu aizkļuvusi pirmo reizi savā pastāvēšanas vēsturē. Finālsērija līdz vienas komandas četrām uzvarām sāksies pirmdien.

“Predators” hokejisti Rietumu konferences finālā ar 4-2 pārspēja Anaheimas “Ducks”.