×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
28. decembris, 2017
Drukāt

“Pērkona” mūziķis par čekas aģentiem: Nav jāatbild uz jautājumiem, kas tev nav uzdoti (6)

Foto-LETAFoto-LETA

Grupas "Pērkons" mūziķi Juris Sējāns (no kreisās) un Raimonds Bartaševičs uzstājas mūzikas un mākslas festivāla "Bildes" noslēguma koncertā Rīgas Kongresu namā.

“Ja cilvēks tur to mēli aiz zobiem un uzskata, ka viņam viņa ir jātur, lai viņš tur! Un viss! Nav jāatbild uz jautājumiem, kas tev nav uzdoti,” mūziķis Raimonds Bartaševičs sacīja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, komentējot ziņu par to, ka dzejnieks Jānis Rokpelnis atzinis savu sadarbību ar Latvijas PSR Valsts drošības komiteju (VDK). R.Bartaševičs uzskata, ka bijušajiem aģentiem vai ziņotājiem nav pienākuma atzīties.

Noskaties fragmentu no raidījuma:

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Jampampiņ,vai tad Pauls bija LPSR kultūras ministrs?

 2. Čekists ir čekists – uz mūžu . Kurš nav atzinies – visi ir zem Krievijas specdienestu tupeles ..

 3. Čekists ir čekists – uz mūžu .

 4.  « Latvijas latviešiem ir pilnīgi skaidrs, ka Kangeris vēlas nobīdīt malā praktiski visus cilvēkus, kuri strādāja padomju struktūrās. Labi, ka Raimonds Pauls nav zinātnieks un tāpēc nevar izmeklēt „čekas maisus”. Arī viņu Kangeris ir iegrūdis ellē. Pauls bija LPSR Kultūras ministrs – Ministru Padomes loceklis.
  Bet, protams, Pauls nav vienīgais Kangera ellē. Tur vēl Kangeris ir iegrūdis ZA prezidentus, augstskolu rektorus, zinātnisko institūtu direktorus, akadēmiķus, profesorus, Tautas māksliniekus un Tautas dzejniekus. Visus nav iespējams uzskaitīt. Jāuzskaita latviešu inteliģences tūkstoši.
  Kangeris ir iegrūdis ellē inteliģenci, kura ar savu darbu radīja 70.gadu grandiozos panākumus latviešu kultūrā. Ellē tāpat ir iegrūsti tūkstošiem strādnieku ar radošu prātu. Viņi darbojās Kangera uzskaitītajās brīvprātīgajās biedrībās. Strādnieki bija arī citās struktūrās (LKP CK u.c.).
  Kangera saraksts ir pretīgi divkosīgs. Dokumentā ir minēti „iznīcinātāju bataljona komandieri”, bet nekas nav teikts par slaveno Arāja komandu – ebreju šāvējiem, vācu okupantu atbalstītājiem. Pretīga nelietība ir minēt tikai „Krievijas pareizticīgo baznīcu”, bet neminēt luterāņu, katoļu un citas Latvijas baznīcas. »

  • Ellē čeka iegrūda tūkstošiem Latvijas iedzīvotājus. Un tagad teikt, ka tie, kuri sadarbojās ar čeku, (lai arī viens otrs ir labi mākslinieki) ne pie kā nav vainīgi, ir zaimošana.
   Kāda mums tā inteliģence? Jau 27 gadus noskatās uz valsts izzagšanu un neko nesaka, bet daži pat ar entuziasmu piedalās!

 5. Kaapeec jaaklausaas totaalu idiotu murgi?

Draugiem Facebook Twitter Google+