×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
28. jūnijs, 2017
Drukāt

Pērkot avio biļetes, ģimene paliek bez ievērojamas naudas summas (5)

Foto Sputnik/Scanpix/LETAFoto Sputnik/Scanpix/LETA

Pērkot avio biļetes uz saulainajiem dienvidiem, ģimene palikusi bez vairāk nekā 800 eiro, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Normunds jau pērnā gada septembrī internetā sāka meklēt avio biļetes, lai kopā ar ģimeni dēla pavasara brīvlaiku pavadītu dienvidos.Attiecīgās biļetes atrastas mājaslapā www.wizzair-aviobiletes.lv, kas nav lidsabiedrības oficiālā lapa.

Normunds:”Biļeti centos nopirkt divas reizes, taču abi mēģinājumi bija neveiksmīgi. Pirms pēdējā soļa izlēca paziņojums, ka ir sistēmas kļūda, nauda no kartes netiek noņemta. Tad atradām lētākas biļetes lapā 2fly.lv, kur tās veiksmīgi nopirkām.”

Gan neveiksmīgajā pirkumā, gan veiksmīgajā pirkumā, kā papildus pakalpojums tika iegādāta lidojumu atcelšanas iespēja. Tādējādi būtu iespējams atgūt līdz pat 80% no avio biļešu cenas.”

Normunds norāda, ka aptuveni pēc pusotras stundas e-pastā saņēmis paziņojumu no wizzair-aviobiletes.lv, ka darījums ir aktīvs. Arī internetbankā rādījies, ka aptuveni 830 eiro ir rezervēti. Sazvanot uzņēmuma pārstāvi, viņa uzsvēra, ka, lai varētu atgūt rezervēto summu, nepieciešams darījumu veikt līdz galam.

Aiz abām mājaslapām, visticamākais, figurē Lietuvas uzņēmumi, un tie jau iepriekš nonākuši uzraugu redzeslokā. Uzņēmuma Latvijas filiāles pārstāvji atsakās situāciju komentēt kameras priekšā.

Neklausot sievas padomam, vīrietis samaksājis prasīto summu. Pēc apmaksas uzņēmuma pārstāve paziņoja, ka līdzekļus varēs atgūt tikai pēc 17. marta, kad lidojumam vajadzētu notikt. Taču te tev, nu, bija… Ģimenes kontā ieskaitīti 80% jeb 353 eiro no tā lidojuma vērtības, kas iegādāta 2fly.lv mājaslapā un ko atpūtnieki izmantoja. Turpretī neizmantotā lidojuma kompensācija, kā norāda Normunds, būtu par aptuveni 200 eiro lielāka.

Gunta Olšteine, ceļojumu rezervēšanas sistēmas ”Amadeus Latvija” pārstāve:”Naudu būtu uzreiz jāatmaksā, ja ir bijs tāds pieprasījums, un šāds pakalpojums ir pieejams. Nav jāgaida izlidošanas datums.” Speciāliste iesaka pievērst pastiprinātu uzmanību tam, kādās mājaslapās vēlaties iegādāties biļetes.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Tā turpināt .. !!!

  2. shitas Flu-2 ir krapnieki…….vini censhas pat neatmaksaat…

  3. ..viss kas saistās ar lietavu ir apšaubāms

  4. nu kas gan pērk biļetes šādās starpnieklapās, ja var tieši wizzair.com

Draugiem Facebook Twitter Google+