Mobilā versija
Brīdinājums +17.5°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
15. janvāris, 2015
Drukāt

ES pērn ierodas teju 300 000 migrantu

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Pagājušajā gadā Eiropas Savienībā ieradušies vairāk nekā 276 000 migrantu, kas ir divreiz vairāk nekā 2013. gadā, paziņoja ES migrācijas, iekšlietu un pilsonības lietu komisārs Dimitris Avramopuls.

Viņš sacīja, ka aptuveni 207 000 migrantu izsēdušies Eiropas krastos pēc Vidusjūras šķērsošanas, kur tagad cilvēku kontrabandisti sūta kuģus ar simtiem cilvēku un pamet tos krastu tuvumā. Kopš septembra Eiropā ieradušies vairāk nekā 12 kravas kuģi ar imigrantiem, lielākoties Itālijā. Agrāk kontrabandisti izmantoja laivas vai mazus kuģīšus. “Kontrabandisti atrod jaunus maršrutus uz Eiropu un izmanto jaunas metodes, lai izmantotu izmisušos cilvēkus, kas mēģina izbēgt no konflikta un kara,” teica Avramopuls, aicinot ES dalībvalstis labāk koordinēt imigrācijas politiku.

Pievienot komentāru

Itālija draud vairs neuzņemt nelegālos migrantus (1)Ārvalstu kuģi, kuros tiek vesti jūrā uzņemtie nelegālie imigranti, Itālijas ostās netiks uzņemti, ja vien citas Eiropas Savienības (ES) valstis neuzņemsies lielāku atbildības slogu imigrācijas krīzes risināšanā, trešdien pavēstīja augsta ranga informācijas avots valdībā.
Ķīnas karakuģi uz Baltijas jūruPlānotā Ķīnas karakuģu piedalīšanās jūlija nogalē Baltijas jūrā gaidāmajos manevros kopā ar Krieviju var pastiprināt spriedzi reģionā, uzskata Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkevičs.
Draugiem Facebook Twitter Google+