Mobilā versija
+1.7°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
15. janvāris, 2015
Drukāt

ES pērn ierodas teju 300 000 migrantu

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Pagājušajā gadā Eiropas Savienībā ieradušies vairāk nekā 276 000 migrantu, kas ir divreiz vairāk nekā 2013. gadā, paziņoja ES migrācijas, iekšlietu un pilsonības lietu komisārs Dimitris Avramopuls.

Viņš sacīja, ka aptuveni 207 000 migrantu izsēdušies Eiropas krastos pēc Vidusjūras šķērsošanas, kur tagad cilvēku kontrabandisti sūta kuģus ar simtiem cilvēku un pamet tos krastu tuvumā. Kopš septembra Eiropā ieradušies vairāk nekā 12 kravas kuģi ar imigrantiem, lielākoties Itālijā. Agrāk kontrabandisti izmantoja laivas vai mazus kuģīšus. “Kontrabandisti atrod jaunus maršrutus uz Eiropu un izmanto jaunas metodes, lai izmantotu izmisušos cilvēkus, kas mēģina izbēgt no konflikta un kara,” teica Avramopuls, aicinot ES dalībvalstis labāk koordinēt imigrācijas politiku.

Pievienot komentāru

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinuLielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+