×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
11. februāris, 2016
Drukāt

Pērn kredītu un citu problēmu dēļ pašnāvību izdarījuši seši policisti (10)

ierocis_LETA

Pagājušajā gadā pašnāvību izdarījuši seši Valsts policijas (VP) darbinieki un tas ir nebijis gadījums VP vēsturē, šodien Valsts policijas gada pārskata sanāksmē paziņoja VP priekšnieks Ints Ķuzis.

“Ļoti satraucošs skaitlis,” situāciju komentēja Ķuzis.

Ņemot vērā šo situāciju, VP organizēja vairākas sanāksmes un konsultējās ar psihologiem, lai saprastu iemeslus, kāpēc likumsargi nolēma labprātīgi šķirties no dzīves.

“Secinājām, varēja redzēt un saprast, ka šiem cilvēkiem kaut kas nebija kārtībā,” norādīja Ķuzis, uzsverot policijas struktūrvienību vadītāju lomu tajā, lai viņi sekotu, kas notiek ar padotajiem.

Policija, analizējot savu kolēģu pašnāvības gadījumus, secinājusi, ka tām pamatā bijuši sociāli ekonomiskie apstākļi, proti, kredīti, atkarības, problēmas ģimenes dzīvē.

Ķuzis arī piebilda, ka minētās pašnāvības pamatā izdarītas, izmantojot dienesta “speciālos līdzekļus”.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Tas notiek tāpeic, ka policistiem ir darbs, kas ir saistits ar lielu psiholoģisko pārslodzi, bet psihologa,vai pat psihoterapeita- kas varērtu palīdzēt pēc smagas darba dienas -štatu vienībā nekur nav-no šeienes nāk visas problēmas ar veselību-sākās depresijas, un citi garīgās veselības traucējumi, kuri noved pat līdz pāšnāvībām. Par darba atalgojumu pat nav ko pieminēt! Nevis rakstīt, ka cilvēkiem bija problēmas-problēmas ir visiem!

 2. Pagājušajā gadā pašnāvību izdarījuši seši Valsts policijas (VP) darbinieki un tas ir nebijis gadījums VP vēsturē, šodien Valsts policijas gada pārskata sanāksmē paziņoja VP priekšnieks Ints Ķuzis.
  “Secinājām, varēja redzēt un saprast, ka šiem cilvēkiem kaut kas nebija kārtībā,” norādīja Ķuzis, uzsverot policijas struktūrvienību vadītāju lomu tajā, lai viņi sekotu, kas notiek ar padotajiem.
  ———————————————–
  Nav varoņu, kas spētu padzīt KORUMPĒTOS kantoru aizgalda priekšniekus, kas saņem vēl 3 x lielāku algu par tiem, kas REĀLI strādā…
  GODĪGS policists vienkārši nespēj izturēt šo …NETAISNĪBU …
  Tāpēc nožēlojami ir TREKNO priekšnieku šlupsti par …kredītiem un citu …

 3. Tāds paradokss – polcisti, kas paši uz ceļiem veic lielo sodīšanas – iekasēšanas darbu, un tā ir veicinājuši citu pilsoņu pašnāvības vai aizbraukšanu, paši netiek galā ar saviem kredītiem un dara sev galu! Latvijā pašnāvību izdara katru dienu 1,5 cilvēks, ja rēķina statistiski vidējo. Kaut kāda daļa pašnāvnieku šajā statistikā neiekļūst un skaitās gājuši bojā ceļā, noslīkstot utt.

 4. Jā, viss ir likumsakarīgi…Ar tām aldziņām ko saņem polocisti,ugunsdzēsēji,bērnu dārza darbinieki utt neko labu nevar sagaidīt.Kāpēc nav statistika un neviens neraksta ,kā aug cenas visam???VISI KAS ŠAJĀS NOZARĒS STRĀDA IR ARĪ TIKAI CILVĒKI.Ar pamatotu skaudību jānoskatās uz visu sadibināto institūciju darbinieku algām Neadekvātās algas atbilstošiem padarītiem darbiem ir iemesls neapmierinātībai.BIROKRĀTIJA MET AUGSTU VILNI.Paši sev pieliek cik gribas(tēlojot muļķus,ka neko nezin),bet tauta slīgst nabadzībā,bet dzīvot gribas visiem.Šajā valsti ” RESNIE” domā tikai par savām kabatām un krēsliem,nevis par darba tautu.TĀPĒC IZMISUMĀ TIEK VEIKTI NEADEKVĀTI IZMISUMA SOĻI.Kamēr nekas nemainīsies būs vēl traģiskāk….

 5. tiešām, vairs izdzīvot nevar, vienā stresā,no maksājumiem ,līdz kārtējiem maksājumiem

 6. Lielas problēmas ir ļoti daudziem cilvēkiem.Ja ieroči būtu pieejami jebkuram,tad pašnāvību droši vien būtu vēl vairāk.

 7. Ari es tadu domu apsveru.

 8. Tas ir tikai policijā, bet kāpēc arī par pārējiem parastajiem latviešiem netiek vākta informācija. Zinu vismaz trīs savus paziņas, kas pagājšgad tieši pateicoties visiem smsņikiem, aizdevumiem ir šķīrusīes no dzīves, jo ir iegrūzti neizlienamā bedrē. a bet vēl cik cilvēkiem, ir atņemti īpašumi, ģimenes izšķirušās utt. es tos nāvē iedzinēju kantorīšus visus aizklapētu ciet, pārāk viegli pieejama nauda, kura ar mūsu algām nemaz nav atdodama.

 9. arī man tādas domas jo latvijā vairs izdīviot vairs navar

Draugiem Facebook Twitter Google+