Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
27. aprīlis, 2014
Drukāt

Pērn Latvijā nogalināti divi bērni

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Pagājušajā gadā Latvijā nogalināti divi bērni, bet no seksuālajām varmākām cietuši 68 nepilngadīgie, liecina Iekšlietu ministrijas informācijas centra apkopotā statistika.

Pagājušajā gadā noziegumos cietis 481 bērns, kas ir par 19 personām mazāk nekā gadu iepriekš. No cietušajiem 87 bijuši vecumā līdz septiņiem gadiem.

Pērn noslepkavoti un aiz neuzmanības nonāvēti divi bērni, bet tīši smagi miesas bojājumi nodarīti trīs bērniem. 54 bērniem pagājušajā gadā nodarīti vidēja smaguma un tīši viegli miesas bojājumi.

15 bērni pērn izvaroti, bet ar 21 – vardarbīgi apmierināta dzimumtieksme. 23 cietušie ierindojušies tajā kategorijā, kas paredz pieaugušajiem atbildību par dzimumsakariem, pederastiju un lesbiānismu ar personu, kura nav sasniegusi 16 gadu vecumu.

No pamudināšanas iesaistīties seksuālās darbībās cietuši četri nepilngadīgie, no iesaistīšanas prostitūcijā cietušas divas personas, bet no pornogrāfijas nelikumīgas aprites cietuši trīs bērni.

No cietsirdības un vardarbības pērn cietuši 76 nepilngadīgie.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (43)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Pie barikāžu piemiņas ugunskura pulcējas vairāki simti cilvēkuŠodien priekšpusdienā Rīgā, Doma laukumā, pie barikāžu atcerei veltīta ugunskura pulcējās vairāki simti cilvēku, tostarp Latvijas amatpersonas, jaunsargi, dažāda vecuma skolēni un viņu skolotāji.
Draugiem Facebook Twitter Google+