Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
27. aprīlis, 2014
Drukāt

Pērn Latvijā nogalināti divi bērni

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Pagājušajā gadā Latvijā nogalināti divi bērni, bet no seksuālajām varmākām cietuši 68 nepilngadīgie, liecina Iekšlietu ministrijas informācijas centra apkopotā statistika.

Pagājušajā gadā noziegumos cietis 481 bērns, kas ir par 19 personām mazāk nekā gadu iepriekš. No cietušajiem 87 bijuši vecumā līdz septiņiem gadiem.

Pērn noslepkavoti un aiz neuzmanības nonāvēti divi bērni, bet tīši smagi miesas bojājumi nodarīti trīs bērniem. 54 bērniem pagājušajā gadā nodarīti vidēja smaguma un tīši viegli miesas bojājumi.

15 bērni pērn izvaroti, bet ar 21 – vardarbīgi apmierināta dzimumtieksme. 23 cietušie ierindojušies tajā kategorijā, kas paredz pieaugušajiem atbildību par dzimumsakariem, pederastiju un lesbiānismu ar personu, kura nav sasniegusi 16 gadu vecumu.

No pamudināšanas iesaistīties seksuālās darbībās cietuši četri nepilngadīgie, no iesaistīšanas prostitūcijā cietušas divas personas, bet no pornogrāfijas nelikumīgas aprites cietuši trīs bērni.

No cietsirdības un vardarbības pērn cietuši 76 nepilngadīgie.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (7)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+