Mobilā versija
+5.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
25. janvāris, 2013
Drukāt

Pērn no policijas bēguši teju 200 autovadītāju

Foto - LETAFoto - LETA

Pagājušajā gadā no policijas bēdzis 191 autovadītājs, intervijā aģentūrai BNS pastāstīja Valsts policijas (VP) Prevencijas nodaļas vadītāja Vineta Mistre.

Vairumā gadījumu šoferi šādi rīkojušies, lai izvairītos no atbildības un soda par rupjiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, gadījumos, kad vada transportlīdzekli reibumā, nespējot adekvāti novērtēt savu darbību, vai arī brauc ar zagtu transportlīdzekli. “Mēdz būt arī visai dīvaini gadījumi, piemēram, lauku reģionos cilvēki bēg tāpēc, ka mašīnai nav tehniskās apskates. Lauku iedzīvotājiem par šādu pārkāpumu piemērojamais naudas sods šķiet pietiekami bargs, tāpēc atsevišķi vadītāji labāk riskē un izvēlas bēgt,” sacīja Mistre.

Policijas pārstāve atzina ‒ lai arī dažiem no policijas vajātajiem bēgļiem retu reizi izdodas aizmukt, šādu gadījumu nav daudz un lielais vairums mūkošo šoferu tiek noķerti.

Viņa arī sacīja, ka, aizturot nepakļāvīgākos braucējus, policistiem laiku pa laikam jāķeras pie šaujamieroču izmantošanas viņu brīdināšanai, tomēr bieži šādi nesanāk rīkoties. “Tie ir 10 līdz 12 gadījumu gadā,” viņa piebilda.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+