Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
12. aprīlis, 2015
Drukāt

Pērn par spridzināšanas draudu izteikšanu sākti 47 kriminālprocesi (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Pagājušajā gadā par spridzināšanas draudu izteikšanu Valsts policija sākusi 47 kriminālprocesus, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins.

Vienlaikus policija norāda, ka zvanītāju ir bijis mazāk, jo reizēm viena persona mēdz paziņot par vairākiem spridzekļiem un tad tiek sākti atsevišķi kriminālprocesi.

Policija atgādina, ka par apzināti nepatiesu paziņojumu par sprāgstošas, indīgas, radioaktīvas vai bakterioloģiskas vielas, materiālu vai spridzināmās ietaises ievietošanu iestādē, uzņēmumā vai citā objektā vai novietošanu iestādes, uzņēmuma vai cita objekta ārpusē soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Arī ja tiek ziņots par viltus spridzekli kādā uzņēmumā, tas var pieprasīt atlīdzināt radušos zaudējumus no zvanītāja.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tātad izdevīgāk ir ziņot par spridzekli valsts iestādē. Viņi nevar pieprasīt atlīdzināt zaudējumus

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (58)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanās (1)Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+