Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
12. aprīlis, 2015
Drukāt

Pērn par spridzināšanas draudu izteikšanu sākti 47 kriminālprocesi (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Pagājušajā gadā par spridzināšanas draudu izteikšanu Valsts policija sākusi 47 kriminālprocesus, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins.

Vienlaikus policija norāda, ka zvanītāju ir bijis mazāk, jo reizēm viena persona mēdz paziņot par vairākiem spridzekļiem un tad tiek sākti atsevišķi kriminālprocesi.

Policija atgādina, ka par apzināti nepatiesu paziņojumu par sprāgstošas, indīgas, radioaktīvas vai bakterioloģiskas vielas, materiālu vai spridzināmās ietaises ievietošanu iestādē, uzņēmumā vai citā objektā vai novietošanu iestādes, uzņēmuma vai cita objekta ārpusē soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Arī ja tiek ziņots par viltus spridzekli kādā uzņēmumā, tas var pieprasīt atlīdzināt radušos zaudējumus no zvanītāja.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tātad izdevīgāk ir ziņot par spridzekli valsts iestādē. Viņi nevar pieprasīt atlīdzināt zaudējumus

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+