×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
18. jūnijs, 2016
Drukāt

Pērn patstāvīgā darbā iekārtojās 2702 bezdarbnieki ar invaliditāti (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Pērn patstāvīgā darbā iekārtojās 2702 bezdarbnieki ar invaliditāti, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) apkopotā informācija.

No šiem cilvēkiem ar invaliditāti nedaudz vairāk kā 40% darbā iekārtojās pēc kāda NVA atbalsta pasākuma pabeigšanas.

Tāpat pērn 5188 bezdarbnieki ar invaliditāti piedalījās dažādos NVA īstenotajos apmācības un konkurētspējas paaugstināšanas pasākumos, bet 1411 personas izmantoja iespēju strādāt, iesaistoties kādā no NVA nodarbinātības pasākumiem.

Jau ziņots, ka gada pirmajos trīs mēnešos ar NVA atbalstu 593 bezdarbnieki ar invaliditāti sāka strādāt pasākumos noteiktām personu grupām vai veikt algotos pagaidu sabiedriskos darbus pašvaldībās, aģentūru LETA informēja NVA.

Kopumā šī gada pirmajā ceturksnī NVA īstenotajos aktīvajos nodarbinātības un atbalsta pasākumos dalību sāka 3851 bezdarbnieks ar invaliditāti, no kuriem 1404 piedalījās konkurētspējas paaugstināšanas pasākumos, profesionālajā apmācībā vai neformālās izglītības programmu apguvē piedalījās 851 bezdarbnieks ar invaliditāti, 593 cilvēki ar NVA atbalstu sāka strādāt pasākumos noteiktām personu grupām vai veikt algotos pagaidu sabiedriskos darbus pašvaldībās, bet vēl divi bezdarbnieki ar invaliditāti izstrādā biznesa plānus, piedaloties NVA pasākumā pašnodarbinātības un uzņēmējdarbības atbalstam.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. LV Labkājība plakumā! Atbildēt

    Nu beidziet taču melot! Žagas pilnīgi sāk raut!

Draugiem Facebook Twitter Google+