Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
27. augusts, 2016
Drukāt

Pērn pieņemti 4857 pieteikumi pilsonības reģistrācijai

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Pagājušajā gadā Latvijas pārstāvniecībās ārvalstīs pieņemti 4857 pieteikumi Latvijas pilsonības reģistrācijai, liecina Ārlietu ministrijas apkopotā informācija.

Saistībā ar bērnu reģistrāciju saņemti visvairāk – 4348 – pieteikumi. Tāpat pieņemti 472 trimdas latviešu pieteikumi.

Visvairāk pieteikumu saņemts no Latvijas vēstniecībām Apvienotajā Karalistē – 2408, Īrijā – 436, Vācijā – 361, ASV – 301, Norvēģijā – 210, Izraēlā – 157, Krievijā – 125, Kanādā – 113.

Tikmēr Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē (PMLP) pērn kopumā saņemti 7808 iesniegumi Latvijas pilsonības iegūšanai un pieņemti 7861 lēmumi par Latvijas pilsonības reģistrēšanu vai atjaunošanu.

Sadarbībā ar PMLP tika organizēti braucieni ar mobilo pasu darbstacijām personu apliecinošu dokumentu noformēšanai. Pagājušā gada laikā 23 braucienos uz 33 pilsētām Apvienotajā Karalistē, Īrijā, ASV, Kanādā, Vācijā un Spānijā tika pieņemti 3848 pasu/ID karšu pieteikumi, kā arī sniegti dažādi citi konsulārie pakalpojumi. Turklāt pagājušajā gadā pirmo reizi rīkoti braucieni arī uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem un Dienvidamerikas valstīm – Venecuēlu, Argentīnu un Brazīliju. No šajās valstīs rezidējošiem Latvijas valstspiederīgajiem tika pieņemti 513 pieteikumi dokumentiem.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (26)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+