Mobilā versija
+3.7°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
21. februāris, 2015
Drukāt

Pērn Rīgas pašvaldības policija no ģimenēm izņēmusi 28 bērnus (3)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Pērn Rīgas pašvaldības policija no ģimenēm izņēmusi 28 bērnus, kuri ievietoti bērnu aprūpes iestādēs, liecina pašvaldības policijas apkopotā informācija.

Kopumā pērn fiksēti 439 pārkāpumi, kas vērsti pret nepilngadīgām personām un par kuriem sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli.

265 noformēti par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu, 95 protokoli sastādīti par alkohola un tabakas tirdzniecību nepilngadīgajiem, 42 par fizisku vai emocionālu vardarbību pret bērnu, bet 18 protokoli noformēti par bērna atstāšanu bez uzraudzības.

Pagājušajā gadā Rīgas pašvaldības policija saņēma vairāk nekā 64 tūkstošus izsaukumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Ņemot vērā VISUS ciparus,gribas teikt”masveida izvešana”turpinās!
  Tikai nu tas tiek vērsts pret ģimenēm,ne kā politisks,bet ekonomisks pasākums!
  Jā!Gan pašvaldības,gan valsts kase kopumā ir ieguvēji no bērnu izņemšanas no ģimenēm kur 3 un vairāk bērniņu!
  3 un vairāk-saņem 30+euro mēnesī,bet ja bērns nonāk valsts apgādībā,aprūpē,no mātes un tēva tiek piedzīti alimenti 98 euro apmērā ik mēnesi-IZDEVĪGI jeb kurā gadījumā.
  Pie kam-ja izņēma bērnus no ģimenes,tas nozīmē-nekad tie neatgriezīsies.
  Tad rodas man jautājums-kopš kura laika pašvaldības policijas darbinieks tiesīgs izlemt,apmeklējuma brīdī-vai ģimenes ledusskapī desas neatrodas dotajā brīdī,jeb tās tur nav nekad????
  Visos variantos-PATVALDĪBA!-diemžēl!
  Runāju par ģimenēm,kur nav vardarbības pazīmju.

 2. nerakstit rusificētā valodā,domājiet.

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+