Mobilā versija
Brīdinājums +12.8°C
Modris, Matīss, Mariss
Ceturtdiena, 21. septembris, 2017
8. augusts, 2016
Drukāt

Pērn spēlētākā izrāde Nacionālajā teātrī – “Uguns un nakts”

Foto: Kristaps KalnsFoto: Kristaps Kalns

"Uguns un nakts"

Latvijas Nacionālo teātri aizvadītajā sezonā apmeklējuši 174 113 skatītāji, pirmdien žurnālistiem sacīja teātra direktors Ojārs Rubenis.

Pagājušajā sezonā teātrī tikusi nospēlēta 551 izrāde, kā arī palielinājusies skatītāju interese par izrādēm mazajās zālēs, pastāstīja Rubenis. Spēlētākā izrāde teātra Lielajā zālē bija “Uguns un nakts”, kura sezonas laikā tika izrādīta 23 reizes. Savukārt Aktieru zālē – “Antigone” (31 reize), bet Jaunajā zālē – “Zēns” (21 reize).

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Latvijas Nacionālajā teātrī pirmdien norisinās jaunās sezonas atklāšana, pirms kuras paredzēta preses konference par sezonas plāniem.

Tāpat teātra Lielajā zālē plkst.11 notiks sezonas atklāšanas svinīgā sapulce, kur tiks pasniegtas jau tradicionālās teātra balvas – Veltas Līnes un Kārļa Sebra gredzeni, Elzas Radziņas kulons, kā arī godināti pagājušās sezonas noslogotākie aktieri un labākie tehniskie darbinieki.

Pievienot komentāru

Turaidas Roze - bez asinīm afišā28. septembrī notiks Latvijas Nacionālās operas jaunās sezonas pirmā pirmizrāde. Zigmara Liepiņa "Turaidas Roze" ir muzikāli un dramaturģiski pārveidota redakcija operai "No rozes un asinīm".
Likteņupe pirms un pēc Pļaviņu HES būves Vēstures muzejāNo ceturtdienas, 21. septembra Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā (LNVM) varēs aplūkot jaunu izstādi "Daugavai būt", kuras pamatā ir notikumi, kas Latvijas sociālajā atmiņā saistās ar Daugavas vārdu un ievadīja Trešo atmodu.
Draugiem Facebook Twitter Google+