Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
8. augusts, 2016
Drukāt

Pērn spēlētākā izrāde Nacionālajā teātrī – “Uguns un nakts”

Foto: Kristaps KalnsFoto: Kristaps Kalns

"Uguns un nakts"

Latvijas Nacionālo teātri aizvadītajā sezonā apmeklējuši 174 113 skatītāji, pirmdien žurnālistiem sacīja teātra direktors Ojārs Rubenis.

Pagājušajā sezonā teātrī tikusi nospēlēta 551 izrāde, kā arī palielinājusies skatītāju interese par izrādēm mazajās zālēs, pastāstīja Rubenis. Spēlētākā izrāde teātra Lielajā zālē bija “Uguns un nakts”, kura sezonas laikā tika izrādīta 23 reizes. Savukārt Aktieru zālē – “Antigone” (31 reize), bet Jaunajā zālē – “Zēns” (21 reize).

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Latvijas Nacionālajā teātrī pirmdien norisinās jaunās sezonas atklāšana, pirms kuras paredzēta preses konference par sezonas plāniem.

Tāpat teātra Lielajā zālē plkst.11 notiks sezonas atklāšanas svinīgā sapulce, kur tiks pasniegtas jau tradicionālās teātra balvas – Veltas Līnes un Kārļa Sebra gredzeni, Elzas Radziņas kulons, kā arī godināti pagājušās sezonas noslogotākie aktieri un labākie tehniskie darbinieki.

Pievienot komentāru

Objektu Dobelē saista ar 11. septembri; dome aicina nedramatizēt (5)Sociālajos tīklos izraisījusies diskusija par Dobeles pilsētas domes fasādeis piestiprināto lidaparāta astes daļas mulāžu, kas daļai vērotāju likusi atcerēties 11. septembra notikumus ASV. Domes pārstāve Dzintra Matisone aicina šo instalāciju skatīties kontekstā ar ikgadējo Lielo sniegavīru saietu un nesaistīt ar traģēdijām.
Draugiem Facebook Twitter Google+