Horoskopi un mistika

Pērtiķa gads: talismani, krāsas, ziedi un citas lietas, kas par to jāzina 0

Foto – Shutterstock

Kad sākas un beidzas Pērtiķa gads

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Ugunīgā sarkanā Pērtiķa gads faktiski sākas 2016. gada 8. februārī. Pēc ķīniešu kalendāra Jaunais gads sākas otrā ziemas mēneša pirmajā naktī.

Ugunīgā Pērtiķa gads noslēgsies 2017. gada 27. janvārī. Gada kalendārais noslēgums 31. decembrī neattiecas ne uz Pērtiķi, ne pārējo ķīniešu astroloģiju, bet arī 2016. gads beigsies ne precīzi pēc 366 dienām (ir taču garais gads!).

Gada raksturs – ambiciozs spēlmanis

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Pērtiķis ir slavens ar entuziasmu un veiksmi, jo iniciatīva taču vienmēr tiek atalgota, ja tiekšanās uz mērķi ir patiesi izlēmīga. 2016. gads ir piemērots laiks pārmaiņām ierastajā dzīves ritmā un kustībai uz priekšu.

Tomēr gada simbolam ir arī personības tumšā puse. Naiviem cilvēkiem nepatikšanas var sagādāt pārmērīga uzticēšanās, viņi var kļūt par melīgas taktikas upuriem, tāpēc jābūt piesardzīgiem.

2016. gada elements ir Uguns

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

No pieciem daoisma elementiem 2016. gadu raksturo uguns, tāpēc apvienojumā ar Pērtiķa raksturu un gājieniem gads solās būt īpaši spilgts.

Uguns simbolizē kaislību un prieku, radošumu un intensitāti.

Laimīgās krāsas

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Saskaņā ar astrologu un ezoteriķu pareģojumiem labākās krāsas šai gadā būs spilgti sarkanā, sārtā, gaiši zilā, baltā un zelta krāsa. Arī kombinējot savā starpā, šīs krāsas nodrošinās labu garastāvokli un veiksmi.

Laimīgais virziens pēc fenšui – rietumi

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Speciālisti iesaka svarīgas lietas veidot rietumu virziemā. Piemēram, ieplānojiet atvaļinājumā braucienu rietumu virzienā, kaldiniet lielus plānus, pat iesaistieties avantūrās, kas saistās ar rietumu virzienu, un liktenis jums dāsni atlīdzinās.

Gada talismani

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Spilgtākais 2016. gada talismans ir ķīniešu mitoloģiskā būtne – spārnotais lauva, kurš padzen ļaunos garus un aizsargā cilvēkus no tiem. Otrajā vietā – jebkura lietiņa ar pērtiķa attēlu.

No akmeņiem jāmin nefrīts, kalnu kristāls, tīģeracs, rozā kvarcs, dzintars, akvamarīns, citrīns un granāts – tie ir 2016. gada veiksmes akmeņi. Vērts iegādāties sev vai dāvanai tuviniekiem kādu rotiņu ar šiem akmeņiem.

Veiksmīgās stundas

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Ķīnieši tic, ka ir noteiktas stundas, kas Austrumu kalendārā simbolizē dažādus dzīvniekus. 2016. gads tiek uzskatīts par īpaši veiksmīgu Pērtiķiem, Čūskām, Pūķiem un Žurkām. Un katram no tiem ir savas, vēl laimīgākās stundas.

Pērtiķiem 15.00-17.00
Pūķiem 7.00-9.00
Čūskām 9.00-11.00
Žurkām 23.00-1.00

Laimīgie skaitļi: 4, 6, 9

Saistītie raksti

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Devītnieks ir Pērtiķa veiksmes skaitlis, jo tas ir devītā Austrumu zodiaka zīme. Devītnieks paredz daudz piedzīvojumu, zināmu draiskulību un arī godaprātu.

Laimīgie ziedi

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Tās ir krizantēmas! Tās var dāvināt vienmēr un ikvienam. Ar to arī novēlam laimīgu, veselīgu un radošu Pērtiķa gadu!

LA.lv