×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
27. oktobris, 2016
Drukāt

Franks Gordons: “Pēteris Lielais” pret pedo-zoo-nekrofiliem (48)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

No Barenca jūras krasta, no Severomorskas karostas Krievijas kara flotes spēcīgāko kuģu grupa devās tālajā ceļā uz Sīrijas piekrasti, lai tur – Tartūsas karostā – noenkurotos uz ilgāku laiku par biedu nīstajiem Rietumiem. Šīs krievu eskadras galvgalī ir Krievijas vienīgais lidmašīnu bāzes kuģis “Admirālis Kuzņecovs”, kas būvēts neilgi pirms PSRS sabrukuma un pirmatnēji saucās “Leonīds Brežņevs”. Uz šī kuģa klāja izvietotas lidmašīnas Su-33, Su-25, MiG 29k, kā arī helikopteri Ka-52k. Šis karakuģis iet “pārī” ar smago raķešu atomkreiseri “Pēteris Lielais”. Tas nosaukts tā Krievijas cara vārdā, kurš pirmais lika sevi saukt par imperatoru un – cita starpā – iekļāva savā impērijā Rīgu, Vidzemi un Igauniju. Abu milzeņu pavadā seko smagie zemūdeņu apkarošanas kuģi “Severomorska” un “Viceadmirālis Kulakovs” un t. s. apkalpojošie kuģi.

Varētu šķist, ka īsākais ceļš līdz Gibraltāra šaurumam un ieejai Vidusjūrā būtu apiet Skotijas ziemeļus, garām Hebridu salām un Īrijai, taču Putins acīmredzot bija nolēmis uzskatāmi provocēt Angliju, kuras jaunā premjerministre Terēza Meja asi nosodīja “krievu lāča” ārdīšanos Sīrijā. Krieviju vēsturiski allaž kaitinājusi Anglijas “otrā” himna: “Britannia, rule the waves” – “Britānija, valdi pār viļņiem”. Jau 19. gadsimtā krieviem bija tāds teiciens: “Angličanka gadit” – “angliete ķēzī”. Un patlaban Putina ideologi Dugins un citi uzsver, ka ilgi pirms ASV dibināšanas, sākot ar 15. gadsimtu, Anglija bija zvērināta Krievzemes naidniece, un arī patlaban “ļaunumu iemieso” ne tikai ASV, bet “anglosakšu pasaule” kopumā.

Vārdu sakot, 21. oktobrī, 1805. gada Trafalgaras jūras kaujas gadskārtā, Krievijas karakuģi, metuši līkumu, iepeldēja Lamanšā, un šo eskadru jeb flotili varēja saskatīt no britu krasta – no Duvras baltajām klintīm. Te jāpiezīmē, ka “Pēteris Lielais” ir visas Krievijas kara flotes lielākais kuģis un ka no tā iespējams raidīt raķetes, kas varētu sasniegt ielenktos Alepo kvartālus. Kremlī acīmredzot spriež, ka tas būs efektīgāks skats nekā aviācijas uzlidojumi. Lai nodreb Rietumi!

Lai saprastu, kas Krievijas impēristu acīs ir Rietumi, kas viņiem ir Eiropas civilizācija, vērts palasīt, ko portālā “Zavtra” raksta pareizticīgais krievu “garīguma” cildinātājs Konstantīns Dušenovs: “Rietumi smok liberālā sātanisma totalitārās ideoloģijas spīlēs. Šī ideoloģija dzemdējusi dažādu veidu deģenerātu un neģēļu nežēlīgo kundzību. Viņi gan Eirosodomā, gan Savienotajās Valstīs iedibināja ētisko kropļu un ģenētisko izdzimteņu – pederastu un transvestītu, pedofilu, zoofilu, nekrofilu totalitāro diktatūru.”

Un šādiem Rietumiem, skaidro Dušenovs, pretī stāv “Maskava, kas enerģiski sākusi no jauna “savākt zemes”. Atkalapvienošanās ar Krimu esot šī svētīgā procesa pirmā bezdelīga, un šis process tagad nebeigsies.”

Kas Putinam prātā, tas Dušenovam uz mēles. Nav gan precizēts, kas ir “krievu zemes”. Galu galā Daugavpili kādreiz sauca ne tikai par Dvinsku vai Dinaburgu, bet arī par Borisogļebsku.

Pievienot komentāru

Komentāri (48)

 1. А вам тоже не помешает перечитать конституцию. В ней есть специальный пункт про права национальных меньшинств.

 2. И что?! Разве я спорю с этим? Нет же. Но, всё, что не запрещено специально, то разрешено! В Сатверсме ничего не сказано о том, что я обязан писать в интернете только и исключительно на латышском языке!!!
  Не нравится? Измените конституцию, издайте специальный закон.

 3. LA avīze rīkojas pretvalstiski Atbildēt

  Uzspiežot divvalodību, LA pārkāpj Latvijas likumus. Ceru, ka Latvijas Drošības dienesti pārbaudīs LA saistību ar šo “grafistu.”

  • Es varu atgādināt jums par dažiem punktiem no Satversmes:
   99. Ikvienam ir tiesības uz domas, apziņas un reliģiskās pārliecības brīvību. Baznīca ir atdalīta no valsts.
   100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.
   Это вас самого надо проверить на знание конституции собственной страны. Кроме преамбулы, в тексте конституции, государственный язык нигде не упоминается.

 4. piebilde pie 'Jautājums Frankam Gordonam' Atbildēt

  “pederastu un transvestītu, pedofilu, zoofilu, nekrofilu totalitāro diktatūra” arī ir pārspīlēts individuālisms – liberālisms, kas latviešiem nav un nebūs pieņemams, tāpat kā dadzām tautām krievijā. Protams, citētais Konstantīna Dušenova izteikums ir ļoti sakāpināts.

 5. Jautājums Frankam Gordonam Atbildēt

  Vai Izraēlai ir atomieroči? Vai starptautiskās aromenerģijas aģentūras inspektoriem ir pieeja jebkuriem objektiem jebkurā laikā Izraēlā? Kāpēc Izraēlas pilsonis Mordechai Vanunu savā valstī ir piedzīvojis tādas mocības ? … visupirms izvelciet baļķi no savas acss, un pēc tam meklējiet skaidu cita acī. …Latviešiem nav pieņemams ne amerikāņu bezizmēra imperiālistiskais individuālisms (t.i. alkatība, kura ir cieši saistīta ar jūdu izpratni par “Usury”, kā arī jūdu ietekmi (lobijs)), tāpat latviešiem nav pieņemams arī krievijas imperiālistiskais kolektīvisms (sintizēti mīti t.i. ideoloģizēti meli, lai apvienotu dažādību). Latvija ir Eiropa, tas ir tāds kosmoss,kurš ir pilnīgā pretstatā Izraēlas “izredzētības” kosmosam t.i. sintezētam mītu kosmosam, tāpa kā krievija vai asv. šeit jūs, izraēlieši, esat vienā maisā ar asv un krieviju, jo jūs melojat t.i. sintezējat mītus, melus).

 6. jautājums LA redakcijai Atbildēt

  LA, cik daudz jūs maksājat šism”grafistam” ? Vai latvietim ir jāzin noteiktas valodas, lai izdzīvotu savā zemē, lai saprastu , kas tiek rakstīts latviskā viedokļu apmaiņas vidē?

  • Вот вам лично, совсем не обязательно знать какой либо язык вообще, чтобы выжить на своём клочке земли. Тут ведь такое дело, вас никто не заставляет читать, с пистолетом у виска за спиной не стоит. Не хотите, не читайте, все по честному.
   П.С. Редакция мне не платит, жаль. А я бы от допольнительных денежег не отказался бы.

  • Es arī uzskatu, ka LA būtu jādzēš šis ķeburu ievietotājs!

   • А. я отсылаю вас к конституции страны. Статья 100 : цензура запрещена!

 7. Reiz jau bija kāds,kas visas fiziskas un garīgas novirzes pavēlēja likvidēt ar šautenes palīdzību.Pasaule zin, ar ko tas viņam beidzās.

 8. Ar Putina Krieviju ir ļoti slikti , bet Rietumos pie varas IR kapitālisti , liberāļi , bezdievji ,shēmotāji . Tāpēc ka kaut kur pie varas ir KGB , nenozīmē ka jāciena pedo-zoo-nekrofilu slavētājus Sarkozī , Sorosus , Klintones , Olandus , Junkerus .

 9. Tas ka ar rietumu demokrātiju daudz kas nav kārtībā ir fakts .Pārspīlētās cilvēktiesības un indivīda neierobežota brīvība rada novirzes un nenormālības cilvēku prātos un darbos ,kas izpaužas straujā sabiedrības novecošanā dodot iespēju musulmaņu masām pārņemt Eiropu.Iespējams ka šāda veida politika tiek vadīta ,lai samazinātu iedzīvotāju skaitu uz planētas ,kuras resursi sāk strauji izsīkt un klimatiskie apstākļi kļūst eksistencei arvien nepiemērotāki.

  • Saki lielo paldies tiem nolādētajiem krieviem par to, ka musliki ieņem eiropu. Ja tie pretīgie krievi tur nebumbotu, tad neviens bēglis te nebūtu.

  • Ar rietumu demokrātiju viss ir pilnā kārtībā. Tā ir veidota jau sākot no Romas impērijas un izturējusi visādus uzbrukumus. Nevajag tikai domāt, ka tā automatiski pate sevi sargās un uzturēs. Par to ir jācīnās katru dienu. Gluži tā patās, kā ik dienu jāturās pret Krievijas ekspansiju. Tiek lietoti visi iedomājami un nē nomelnošanas paņiemieni. Ja ar to nepietiek – spēks.

 10. Īsteno atkritējs, pāedevies Sorosam, Klintonei, neotrockistiem un makabejiem , etniskā naida kurinātājs Frenks Gordons pelna kārtējo ubaga grasi ar naida un grēmu paskavilu. Skaidri redzams, ka LA kļūst par absolūtu deģenerātu portālu, ja sāk publicēt šāda līmeņa materiālus. LA- ja esiet politprostitūru, mauku un deģerentu rupors, uzrakstiet tā savā logo

  • Cik precīzi tu sevi raksturoji!!!!

  • …..ka LA kļūst par absolūtu deģenerātu portālu,….
   Kopš tu un grapists te sāka smirdēt,tā varētu būt.

   • Ну да. Вы привыкли жить в русофобском навозе, для вас глоток свежего воздуха равносилен яду.

   • Šitais Dieva apdarītais pianistiņš, kopš galīgi izgāzies savā pamatprofesijā, tad iedomājies sevi par dižu politiķi. Raksta tādas muļķības, ka zeme atveries. Īstenībā viņam jau sen dakteri vajag…

 11. А какое, собственно говоря, дело этому еврейскому дедушке, до того, куда идут эти корабли?! Они же не Изриль плывут бомбить. Почему это американцам можно со своими авианосцами плавать всюду, где им хочется, а вот России – нельзя?! Это такая еврейская зависть, ревность что ли? Или этого клинтолюба волнует реакция Америки? Так России на вашу реакцию плевать. Ваших воплей никто не слышит!

  • Ух ты, как жестко. Да только мне на ваши сопли – плевать!

  • And why would you care what an old Jewish grandpa thinks or writes?
   So, you hate Clinton? And you hate the US as well? And probably Latvija as well, right?
   How about Russia? Do you love Russia? Do you think under Putin it is going the right way?
   Or, maybe, you are as full of envy and hate precisely because Russia is going down the drain of history, in record rhythm…
   Keep on following old Jewish grandpa. Be jealous of his successes and his love of Latvija. You , obviously, are motivated by hate…and the ‘normal’ anti-Semitism of people of your kind (the hateful, vengeful ones, whatever nationality you may be).

   • Вот с чего вдруг вы делаете такие «глубокие» выводы? Сам по себе старый еврейский дедушка меня не волнует, ну никак совсем. Мне не нравится то, что он пишет и раздражает то, как он это делает. Метод старого пропагандиста прост до безобразия: всё, что делает Россия это априори плохо, а всё, что делает Америка и её союзники, это априори хорошо. Дедушка думает, что это только он один умный такой, а все вокруг сплошь дураки?! Опасное заблуждение.
    И мадам Клинтон мне безразлична, как и старый плейбой Трамп, да и сама америка тоже. Меня просто раздражает откровенная реклама и «втюхивание просроченного товара» со стороны автора. Такие рекламные трюки со мной не проходят. И во мне то никакой ненависти нет, а вот у автора её – хоть отбавляй.

   • Nevajag pievērst uzmanību tiem, kas neredz acimredzamu, kas prasa pierādijumu, ka 2 reiz 2 = 4. Tiem, kam pat pindosi niku zog visu laiku, nerunājot par zemēm. Kā saka latvieši – sisenis sisina savu dziesmu.

    • А сами то вы видите очевидное?! На мой взгляд, именно у вас дважды два вовсе не четыре, а как раз пять и даже больше, от обстоятельств зависит. Тех, кто ворует мой ник, я называю ворами, вот так просто.
     Вот ваш ник не воруют, так как и воровать то нечего.

  • Ai, ai, ai to "oioioi" Atbildēt

   “Grafist”, “grafist”, – atkal patiesiba “acis kozh” – tik traki, ka nevarat savaldities lidz “nacionalo ipatnibu” izpratnei. Labak paskatieties sava moskovitu viduslaiku bizantisma – noderes, jo kiniesi ir stradigi laudis – prasis no citiem ar!

   • Да какая такая правда, блин!? Вы о чем вообще? Причем здесь средние века, если речь идёт о современных событиях?!

    • Ai, ai, ai to "oioioi" Atbildēt

     Tob.”grafist”,
     lamaties (“bl,…”) ir krieviska tradicija, kas civilizeta sabiedriba nav pienemama, liecina par nesavaldibu – tatad, jebkuras sapratigas domasanas stopu -, un velreiz apstiprina moskovitiski viduslaicigu izpratni par 21.gadsimta pasauli. Lidz sim likas, ka “grafists” – lai ari “piekedets”- tomer saglabajis kadu “manevra” speju, bet soreiz rodas sajuta, ka esat “tupika”.

     • Вообще то, я не ругался. Слово, про которое вы пишите, означает совсем другое. Плохой из вас филолог. Сударь, а вы часом не дурак ли просто?

  • Ai, ai, ai to "oioioi" Atbildēt

   Ir nozelojami nonakt lidz limenim “Ti durak – CAM DYPAK”, “grafist”! Vai kas no sena Geradota (Heradota) gudribam par slavu “vienreizibu” “treshas romas” sakara nav pa rokai?

   • «На всякого мудреца – довольно простоты!» Сударь, эта поговорка про вас. Вы сами напросились и сами же и обиделись на якобы ругательство. Русское слово «блин» это всего лишь латышское «pankukas» в единственном числе, и только. А вы выстраиваете тут целую теорию. Вам бы не Геродота вспоминать, а Герострата!

 12. Labs! Tagad jāpaskatās, ka trollīši ārdīsies.

  • Ну смотри, смотри. Только глазки не испорти себе.

   • grafists dievs tevi sodīs

    • Почему это вдруг? Вообще то, я атеист.

     • Nebūs vis tiesa

      tu esi fanātisks putinticīgais,kaut gan tas tagad nav retums.Ar to sirgstošajiem raksturīgas strausa izdarības-iebāzt galvu smiltīs un neko neredzēt un nedzirdēt,izņemot mīļotā dievekļa vopļus.

     • Nu tad ej un tīri atejas, ko tavs kremļa saimnieks paspējis pieķēzīt, nevis te plāties ar savu ”visgudrību”!!!

     • Nu tad ej un tīri savas a_t_e_j_a_s, ko tavs kremļa saimnieks paspējis pieķēzīt, nevis te plāties ar savu ”visgudrību”!!!

     • Ребятки. Вы свои угрозы и оскорбления засуньте себе в ж*пу, мне не страшно. Сами вы страусы, ничего не видящие вокруг себя!

    • Oi kā jūs visi man esat apnikuši. Stulbeņi. Es esmu gudrāks par jums, tikai kad sadzeros sāku krieviski rakstīt!

     • А вы сударь – вор! В Вашем случае, zaglis. Воровать чужие ники нехорошо. Вор должен сидеть в тюрьме!

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Vai viņš nelika iedarbināt piekto pantu?

Piektdien, 15.jūnijā, svētku rīkotāji informēja par drošības pasākumiem gaidāmajos XXVI Vispārējos latviešu dziesmu un XVI Deju svētkos. Papildu finansējums kārtības un drošības uzturēšanai tiekot atvēlēts katros svētkos, un šogad tiem novirzīti 790 750 eiro. No kopējās dotācijas vislielākā daļa – 308 276 eiro – novirzīta Iekšlietu ministrijai.

Svētku laikā darbosies arī Operatīvās vadības grupa, kuras pienākums būs rīkotāja vārdā nodrošināt pasākumu nepārtrauktu un preventīvu drošības vadību un, ja nepieciešams, arī ārkārtas situācijas vadību. Svētku pasākumos iesaistīšot arī Nacionālos bruņotos spēkus, jo, pastāvot aizliegumam par dronu izmantošanu svētku koncertos, armijas speciālistiem atbilstoši likumam būs tiesības lidaparātus neitralizēt vai notriekt.

Vai šogad Jāņu svinēšanai nebūs par maz laika?
Draugiem Facebook Twitter Google+