×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
16. decembris, 2013
Drukāt

“Pēterīt, rūķi man stāstīja…” Ar Ziemassvētku vecīti var sarunāt īpašu virtuālu sveicienu

vecitis

“Sveiks, mazo draudziņ, esmu sagatavojis tev dāvanu šajos svētkos, bet diemžēl pie tevis ierasties nevaru, jo tavas mājas skurstenītis ir tik šaurs, ka es baidos, ka tajā iesprūdīšu,” kautrīgi nosmej Ziemassvētku vecītis video sveicienā, kas šogad pārsteigs, iespējams, kādu bērnu. Ja gluži šādā situācijā ir nonākusi vēl kāda ģimene ar ”šauru skursteni” vai citiem apgrūtinošiem apstākļiem, arī tā var sarunāt ar Ziemassvētku vecīti šādu īpašu video sviecienu. Varot palūgt minēt arī konkrētus bērnu, draugu vai kolēģu vārdus un vēl citādi īpaši uzrunāt. Ziemassvētku vecītis runāšot gan latviešu, gan krievu valodā.

“Pēterīt, rūķi man stāstīja, ka tu esi iemācījies skaitīt un ka omei palīdzi nomazgāt traukus,” improvizē ar labiem vārdiem vecītis video paraugā.

Ideja par personīgu video sveicienu radusies Robertam Sniedziņam, kurš aptvēris: „Katrs no mums bērnībā ir vēlējies satikt Ziemassvētku vecīti tieši Ziemassvētku vakarā. Diemžēl Ziemassvētku vecītim pārsvarā sanāk ierasties brīžos, kad viņu neviens nepamana.” Lai Ziemassvētku vecīti ieraudzītu vismaz virtuāli, izveidots šis projekts, iesaisto populāro aktieri Kasparu Pūci ar gandrīz 50 gadu pieredzi Ziemassvētku vecīša lomā, portālu “LA.lv” informēja projekta pārstāvis Marjans Galarovskis. Apsveikums tikšot veidots personīgi katram pasūtītājam.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+