Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
13. maijs, 2015
Drukāt

VID vēlas no centrālā Rīgas biroja novērot robežu (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts ieņēmumu dienests (VID) vēlas sakārtot austrumu robežas novērošanu atbilstoši mūsdienu prasībām, šodien ēnu ekonomikas apkarošanai veltītā konferencē sacīja VID vadītāja Ināra Pētersone.

Viņa stāstīja, ka VID vēlas nodrošināt iespēju no sava centrālā biroja Rīgā, Talejas ielā, redzēt to, kas notiek uz robežas.
Kontrabanda caur ārējo robežu ļoti izkropļo tirgu, tāpēc kontrole ir jāpastiprina, skaidroja VID amatpersona.

VID vēlas arī izveidot kinologu un darba suņu apmācību bāzi. Kinologu un darba suņu pakalpojumu izmantošana ir dārga, taču apmācītie suņi spēj to, ko cilvēki nevar, paskaidroja VID vadītāja.

Pērn VID Muitas policijas pārvalde ir sākusi 272 kriminālprocesus, no citām struktūrām saņēmusi 18 kriminālprocesus, bet kriminālvajāšanas sākšanai nosūtījusi 89 kriminālprocesus. Tāpat Muitas policijas pārvalde pērn sastādījusi 25 administratīvā pārkāpuma protokolus.

Pērn VID Muitas policija kriminālprocesos un administratīvajos procesos izņēmusi 72 641 200 cigaretes, 9936,14 litrus alkohola, 220 996,5 litrus degvielas un 303 388,0319 gramus narkotisko un psihotropo vielu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. varētu arī pie reizes manu lauku fazendu pieskatīt,kamēr es uz Krieviju pēc cīgām braucu.

  2. tehniski jau iespējams Atbildēt

    Nekas nedarbosies – kamerās cauru diennakti spers zibens ! :)))

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugums (2)Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+