Pētersons un Šmite uzvar SEB MTB pirmajā posmā 0

Par SEB kalnu riteņbraukšanas (MTB) maratona šīs sezonas pirmā posma uzvarētājiem prestižākajā “Toyota Hybrid Distance” distancē tika kronēti Arnis Pētersons un Ingrīda Šmite.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā

Pirmajā posmā dalībniekiem bija jāveic 52 kilometru distance no Cēsīm līdz Valmierai.

Pētersons no ZZK komandas sacensības noslēdza vienā stundā, 36 minūtēs un četrās sekundēs, savu tuvāko sekotāju un komandas biedru Jāni Ozolu pārspējot finiša spurtā.

Trešajā vietā sacensības noslēdza Igaunijas velobraucējs Stens Eriks Otenders, bet ceturtajā pozīcijā ierindojās Dmitrijs Sorokins no ZZK.

Savukārt dāmu konkurencē uzvaru izcīnīja Ingrīda Šmite no “Baldones velokomandas”, kura distanci veica vienā stundā, 53 minūtēs un vienā sekundē, bet otrajā vietā ierindojās viņas komandas biedrene Anita Antone, kura uzrādīja laiku viena stunda, 55 minūtes un 34 sekundes.

Nākamais posms 6.maijā ir paredzēts Smiltenē, 20.maijā kalnu riteņbraucēji sacentīsies Siguldā, 17.maijā etaps notiks Madonā, 15.jūlijā norisināsies spēkošanās Kuldīgā, 13.augustā būs mači Talsos, bet sezona tiks noslēgta 23.septembrī Ikšķilē.

Seriāla dalībniekiem, atkarībā no sava vecuma un sportiskā sagatavotības, ir iespēja startēt kādā no četrām distancēm. “Toyota Hybrid” (50 – 60 km) brauciens piemērots aktīviem riteņbraucējiem, kuri aizvada velo treniņus ikdienā, kamēr “Virši – A” (35 – 40 km) distance domāta aktīvās atpūtas cienītājiem, kuriem riteņbraukšana ir hobijs. Trases “Virši – A” distancē ir nedaudz īsākas un vienkāršotākas, tomēr arī tajās ir iekļautas interesantās vietas no katra posma.

Pērn SEB MTB maratona sezonā triumfēja Dmitrijs Sorokins un Katrīna Kipure, kamēr komandu ieskaitē nepārspēta palika ZZK.