Horoskopi un mistika
Horoskopi

Pēti un salīdzini! Horoskops saskaņā ar dekādēm: aprīlis – jūnijs.1

Horoskops saskaņā ar dekādēm

Astrologi profesionāļi sadala dekādēs katru zodiakālo periodu. Piemēram, ja viņi runā par cilvēku, kas dzimis Dvīņu zīmē, viņi precizē, ka Svaru otrajā dekādē.

Dekāde ir 10 dienas, kuru ietekmē konkrēts debesu spīdeklis. Katra no zodiaka zīmēm sadalās trijās dekādēs, tāpēc kopā sanāk 36 dekādes. Kas attiecas uz raksturojumiem, tad tie ir daudz precīzāki salīdzinājumā ar parasta horoskopa raksturojumiem.

2.aprīlis – 11.aprīlis

Šie ir visnotaļ godkārīgi cilvēki. Bieži savos centienos būt vienmēr un visā pirmais šāds cilvēks aizmirst par apkārtējo interesēm un pārstāj tām pievērst uzmanību. Turklāt nereti šāds cilvēks neaprēķina savus spēkus un pārspīlē savas spējas.

Viņi regulāri ignorē apkārtējo viedokli un ieteikumus, bet tas nepavisam neveicina viņu autoritātes palielināšanos citu acīs. Šādam cilvēkam pirmkārt jāiemācās dzirdēt, ko viņam saka citi, kā arī cienīt tos, kas atrodas viņam blakus.

12.aprīlis – 20.aprīlis

Šādiem cilvēkiem ļoti patīk uzdzīvot uz pilnu klapi, viņi izceļas ar pārgalvību un izšķērdību, bet vienlaikus ir patiesi un labsirdīgi. Viņi tiecas dot solījumus un ātri par tiem aizmirst, taču šī īpatnība nav aiz ļaunuma vai vēlmes kādam kaitēt. Viņi vienkārši tā ir uzbūvēti.

Atbildība un disciplinētība – tās nepavisam nav viņu stiprās puses. Viņiem ir jāiemācās turēt vārdu, tikai šādā gadījumā viņiem raksturīgā labestība un krietnums palīdzēs mērķu sasniegšanā.

21.aprīlis – 1.maijs

Šādiem cilvēkiem ir nosliece uz pārsteidzīgiem secinājumiem, viņi bieži rīkojas nepārdomāti un pieņem neapdomātus lēmumus. Viņiem ir jāiemācās katru dzīves situāciju izvērtēt izsvērti, nesteigties kaut ko darīt un maksimāli labi pārdomāt katru savu nākamo soli.

Pārdomāta attieksme pilnīgi pret jebkuru dzīves aspektu, katru darbību un vārdu – tikai tad šādu cilvēku dzīve būs saulaina un priecīga.

2.maijs – 11.maijs

Šie ir dāsni, atbildīgi, izpildīgi un čakli cilvēki. Esi pārliecināts, ka viņi nekad tevi nepievils. Tomēr šādiem cilvēkiem ir jāstrādā pie rakstura stingrības un jāattīsta izlēmība. Ja šāds cilvēks spēs tikt galā ar visām savām personiskajām problēmām, viņu noteikti gaida veiksme.

12.maijs – 20.maijs

Šāds cilvēks visu redz diezgan drūmos toņos, viņam ir nesabiedrisks raksturs un nosliece uz vientulību. Šis cilvēks neuzticas citiem, viņš ir piesardzīgs un aizdomīgs – pieņemot jebkuru lēmumu, viņš ļoti rūpīgi visu pārdomās un izanalizēs.

Tomēr – ja kāds tuvinieks nonāks nelaimē, šis cilvēks var upurēt ļoti daudz, lai palīdzētu, jo ļoti smagi pārdzīvo svešas bēdas. Vairīšanās no citiem un drūmums – tā ir pati īstākā maska, kuru šis cilvēks nēsā ar mērķi pasargāt sevi un noslēpties no apkārtējās pasaules.

21.maijs – 31.maijs

Šie cilvēki ir ļoti sabiedriski un jautri, viņi ļoti ātri izveido kontaktu ar apkārtējiem un atrod ar viņiem kopēju valodu. Tomēr šiem cilvēkiem ir pārmērīgi saasinātas sāncensības jūtas, kuru dēļ viņi dažkārt var ieslīgt nevajadzīgās galējībās. Ja pēkšņi viņu ceļā parādīsies pretinieks, viņi bez sirdsapziņas pārmetumiem novāks viņu no sava ceļa.

Šim cilvēkam nav viegli izturēt citu cilvēku panākumus, taču viņi ar prieku palīdzēs tam, kas nokļuvis nelaimē. Šim cilvēkam piemīt labas pašanalīzes prasmes, viņš mierīgi un brīvi pieņem un apzinās savas kļūdas un neveiksmes, kā arī viegli atrod to atrisināšanas veidus.

1. jūnijs – 10.jūnijs

Šie cilvēki ļoti mīl stabilitāti. Pirms jebkura lēmuma pieņemšanas viņi visu labi pārdomās, izsvērs, izvērtēs un tikai pēc tam spers attiecīgus soļus. Negaidītas pārmaiņas viņos vieš bailes, viņi sāk stipri šaubīties. Tomēr, kad viņi saprot, ka šīs pārmaiņas viņiem ir izdevīgas, viņi ātri adaptējas un pierod, jo stagnācija – tas nav par viņiem.

11.jūnijs – 20.jūnijs

Šie cilvēki, kam pilnībā pietrūkst romantisma, ir ļoti apdomīgi. Viņi nereti ļoti šaubās pirms kaut ko veikt. Starp šiem ļaudīm praktiski neiespējami satikt cilvēkus, kas mīl riskēt, vai pārgalvjus.

Saistītie raksti

Viņiem patīk klusums, mierīga atmosfēra un mājas omulība. Lai gūtu panākumus dzīvē, viņiem sevī ir jāattīsta prasme izstarot pozitīvismu un jābūt pārliecinātākam par sevi. Viņiem jāapgūst saskarsmes māksla, kā arī jābūt drosmīgākiem un aktīvākiem.

21.jūnijs – 1.jūlijs

Šie ir ļoti neparasti cilvēki, bet viņu smagais raksturs ir iemesls regulārām nepatikšanām tuvās attiecībās un nepastāvībai partneru plānā. Šie ir pārāk augstprātīgi cilvēki, kuriem ir ārkārtīgi grūti spert pirmo soli uz samierināšanos, turklāt pat tādos gadījumos, kad viņi paši saprot, ka ir vainīgi. Tāpēc attiecības, kas tikko sākušās, beidzas. Šie cilvēki ir impulsīvi, viņi bieži iet savu emociju pavadā, ir ļoti jūtīgi.

Turpinājums par pārējām dekādēm sekos

Esi pacietīgs, turpinājums par pārējām dekādēm sekos.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv