×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
19. septembris, 2014
Drukāt

Pētījums: Cilvēkiem ir pārāk daudz virtuves piederumu. Vajag tikai 15 (2)

Foto - FiskarsFoto - Fiskars

Plaša pētījuma rezultāti liecina, ka lielākajai daļai cilvēku ikdienas maltītes gatavošanai ir nepieciešami tikai 15 virtuves piederumi. Tāpat pētījums, kuru veica Somijas vadošais mājsaimniecības, dārza un ārpustelpas produktu ražotājs Fiskars, apliecina, ka lielākajai daļai mājsaimniecību virtuvē trūkst vietas un harmonijas.

Pētījums atklāj, ka lielākajā daļā virtuvju trūkst kārtības un nepieciešamo piederumu meklēšana ir apgrūtinoša. Uz galdiem veidojas lietu kaudzes un atvilktnes ir pilnas ar neizmantotiem instrumentiem, par daļu no kuriem cilvēki pat nemaz nezina. Nesaderīgs iekārtu un instrumentu dizains un pārmērība, bieži vien rada iespaidu par nekārtību.

Pētījumā konstatēts interesants fakts, ka cilvēki, gatavojot ikdienas maltītes, patiesībā izmanto līdz 15 virtuves piederumiem. Šie pirmās nepieciešamības piederumi ēdienu pagatavošanai ietver tādus instrumentus kā nažus, griešanas dēlīšus, pannas, lāpstiņas un citus.
Vēl viens interesants atklājums ir tas, ka ģimenes saskaras ar telpu trūkumu savu instrumentu uzglabāšanai. Tādējādi šie instrumenti virtuvē rada redzamu nekārtību, ko pētnieki dēvē par “cilvēka radītu slāni”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. To jau katrs tāpat zina bez visādiem pētījumiem. Kāds lietderības koeficients ir šim “pētījumam”? Vai virtuvē tagad vairāk vietas un harmonijas un mazāk nokrautas galda virsmas? Tukši galdi virtuvē ir tikai tiem, kas neko negatavo.

  2. nu tad nosauciet tos 15. vai vismaz saiti uz pētījuma rezultātiem

Draugiem Facebook Twitter Google+