Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
1. augusts, 2015
Drukāt

Pētījums: Internetā iepērkas teju miljons Latvijas iedzīvotāju

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Internetā iepērkas 993 000 Latvijas iedzīvotāju vecumā no 15 līdz 74 gadiem, kas ir 76% no Latvijas interneta lietotājiem, liecina interneta izpētes un konsultāciju uzņēmuma “Gemius” dati.

Saskaņā ar “Gemius” datiem pirkumus internetā gandrīz katru mēnesi veic 23% aptaujāto, dažas reizes gadā to dara 35% respondentu, bet 18% internetā iepērkas reizi gadā vai retāk.

Salīdzinot ar šo periodu pirms gada, interneta lietotāju skaits, kas iepērkas internetā, ir pieaudzis par 5%, bet to skaits, kas internetā neiepērkas vispār, sarucis līdz 24%.

Tāpat pētījuma dati atklāj, ka vairāk nekā puse no pircējiem ir vecumā no 24 līdz 44 gadiem, kā arī to, ka internetā vienlīdz aktīvi iepērkas gan vīrieši, gan sievietes.

Pētījuma pamatā ir “gemiusAudience” pētījuma dati par interneta lietotājiem vecumā no 15 līdz 74 gadiem, kas jūnijā pārlūkojuši internetu no datoriem.

“gemiusAudience” pētījums tiek veikts, balstoties uz sarežģītu un mūsdienīgu metodoloģiju, kas nodrošina iespēju konstatēt reālo apmeklētāju skaitu, nevis sīkdatnes (cookies) vai IP adreses.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+