Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
19. decembris, 2014
Drukāt

Pētījums: lesbietes pelna vairāk nekā heteroseksuāli darbinieki (6)

LETA/AFPLETA/AFP

Lesbietes pelna vidēji par 12% vairāk, savukārt geji – par 9% mazāk nekā darbinieki ar heteroseksuālu orientāciju, vēsta “The Daily Mail”, atsaucoties uz jaunu pētījumu, kas veikts Lielbritānijas Englija Raskina universitātē.

Universitātes eksperti pētīja situāciju ar algām Austrijā, Grieķijā, Zviedrijā, Vācijas, ASV, Kanādā, Kiprā un Lielbritānijā.

Noskaidrojās, ka, piemēram, ASV geji nopelna par 16% mazāk nekā heteroseksuāli vīrieši, bet lesbietes – par 20% vairāk nekā heteroseksuālas sievietes. Vācijā šie rādītāji sasniedz attiecīgi 9% un 11%.

Pētījuma autori skaidro, ka homoseksuālu vīriešu atalgojums, iespējams, ir mazāks tāpēc, ka geji bieži izvēlas mazāk “vīrišķīgu” darbu un izvairās no profesijām, kurās dominē vīrieši. Savukārt lesbiešu algu augstāku līmeni varētu skaidrot ar to, ka šādas sievietes nereti izvēlas profesijas, kurās dominē vīrieši un kur atalgojums parasti ir augstāks.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Turpinām pētīt Atbildēt

  Un cik pelna biseksuāļi?

 2. būšu lesbietis…

 3. Kāpēc vispār būtu kaut kas tāds jāpēta?? …kāda kuram daļa..,kurš kuram un ar ko? ..kā strādā tā saņem.

 4. Hmm…pētījums pierāda heteroseksuālu sieviešu diskrimināciju. Ko tālāk?

 5. .................... Atbildēt

  nu čekas programma, kaut kā mūs jāpazemo

 6. tas jau atkarīgs no priekšniecības sex orientācijas.
  Poršivaja ovca(lezbiete) druguju poršivuju ovcu lučše ponimajet !

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (1)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+