Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
19. decembris, 2014
Drukāt

Pētījums: lesbietes pelna vairāk nekā heteroseksuāli darbinieki (6)

LETA/AFPLETA/AFP

Lesbietes pelna vidēji par 12% vairāk, savukārt geji – par 9% mazāk nekā darbinieki ar heteroseksuālu orientāciju, vēsta “The Daily Mail”, atsaucoties uz jaunu pētījumu, kas veikts Lielbritānijas Englija Raskina universitātē.

Universitātes eksperti pētīja situāciju ar algām Austrijā, Grieķijā, Zviedrijā, Vācijas, ASV, Kanādā, Kiprā un Lielbritānijā.

Noskaidrojās, ka, piemēram, ASV geji nopelna par 16% mazāk nekā heteroseksuāli vīrieši, bet lesbietes – par 20% vairāk nekā heteroseksuālas sievietes. Vācijā šie rādītāji sasniedz attiecīgi 9% un 11%.

Pētījuma autori skaidro, ka homoseksuālu vīriešu atalgojums, iespējams, ir mazāks tāpēc, ka geji bieži izvēlas mazāk “vīrišķīgu” darbu un izvairās no profesijām, kurās dominē vīrieši. Savukārt lesbiešu algu augstāku līmeni varētu skaidrot ar to, ka šādas sievietes nereti izvēlas profesijas, kurās dominē vīrieši un kur atalgojums parasti ir augstāks.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Turpinām pētīt Atbildēt

  Un cik pelna biseksuāļi?

 2. būšu lesbietis…

 3. Kāpēc vispār būtu kaut kas tāds jāpēta?? …kāda kuram daļa..,kurš kuram un ar ko? ..kā strādā tā saņem.

 4. Hmm…pētījums pierāda heteroseksuālu sieviešu diskrimināciju. Ko tālāk?

 5. .................... Atbildēt

  nu čekas programma, kaut kā mūs jāpazemo

 6. tas jau atkarīgs no priekšniecības sex orientācijas.
  Poršivaja ovca(lezbiete) druguju poršivuju ovcu lučše ponimajet !

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+