Mobilā versija
+2.0°C
Eiženija, Ženija
Svētdiena, 26. marts, 2017
19. decembris, 2014
Drukāt

Pētījums: lesbietes pelna vairāk nekā heteroseksuāli darbinieki (6)

LETA/AFPLETA/AFP

Lesbietes pelna vidēji par 12% vairāk, savukārt geji – par 9% mazāk nekā darbinieki ar heteroseksuālu orientāciju, vēsta “The Daily Mail”, atsaucoties uz jaunu pētījumu, kas veikts Lielbritānijas Englija Raskina universitātē.

Universitātes eksperti pētīja situāciju ar algām Austrijā, Grieķijā, Zviedrijā, Vācijas, ASV, Kanādā, Kiprā un Lielbritānijā.

Noskaidrojās, ka, piemēram, ASV geji nopelna par 16% mazāk nekā heteroseksuāli vīrieši, bet lesbietes – par 20% vairāk nekā heteroseksuālas sievietes. Vācijā šie rādītāji sasniedz attiecīgi 9% un 11%.

Pētījuma autori skaidro, ka homoseksuālu vīriešu atalgojums, iespējams, ir mazāks tāpēc, ka geji bieži izvēlas mazāk “vīrišķīgu” darbu un izvairās no profesijām, kurās dominē vīrieši. Savukārt lesbiešu algu augstāku līmeni varētu skaidrot ar to, ka šādas sievietes nereti izvēlas profesijas, kurās dominē vīrieši un kur atalgojums parasti ir augstāks.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Turpinām pētīt Atbildēt

  Un cik pelna biseksuāļi?

 2. būšu lesbietis…

 3. Kāpēc vispār būtu kaut kas tāds jāpēta?? …kāda kuram daļa..,kurš kuram un ar ko? ..kā strādā tā saņem.

 4. Hmm…pētījums pierāda heteroseksuālu sieviešu diskrimināciju. Ko tālāk?

 5. .................... Atbildēt

  nu čekas programma, kaut kā mūs jāpazemo

 6. tas jau atkarīgs no priekšniecības sex orientācijas.
  Poršivaja ovca(lezbiete) druguju poršivuju ovcu lučše ponimajet !

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (17)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (6)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+