×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
10. aprīlis, 2015
Drukāt

Pētījums: “Troņu spēles” sērijas ik dienu nelegāli lejupielādē 116 000 reižu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Skats no seriāla "Troņu spēles".

Jaunā pētījumā noskaidrots, ka fantāzijas seriāla “Game of Thrones” (“Troņu spēle”) sērijas ik dienu tiek nelegāli lejupielādētas vidēji 116 000 reižu.

“Game of Thrones” jau trīs gadus pēc kārtas ir visvairāk nelegāli lejupielādētais televīzijas seriāls. Katru gadu nelegālo lejupielāžu skaits palielinās par gandrīz 50%, salīdzinot ar iepriekšējo gadu.

Kompānijas “Irdeto” pētījumā atklājās, ka laikā no 5. februāra līdz 6. aprīlim “Game of Thrones” sērijas nelikumīgi lejupielādētas septiņus miljonus reižu.

Dienā vidēji lejupielādēti 116 000 atsevišķu sēriju, kas ir par 36 000 vairāk nekā tajā pašā periodā pirms viena gada.

Visaktīvāk interneta pirāti darbojas Brazīlijā, otrajā vietā ierindojas Francija, bet tai seko ASV un Kanāda.

“Pirātisms ir vilnis, ko nevar kontrolēt, tikai mēģināt ierobežot,” teikts pētījumā. “Daudzi uzskata, ka ir pieņemami lejupielādēt televīzijas seriālus, ja viņi nevar tiem piekļūt likumīgā ceļā. Bet, ja cilvēki vēlas, lai tādi lieliski seriāli kā “Game of Thrones” turpinātos, nāksies aizsargāt biznesa modeļus.”

Pētījumā apskatītājā periodā visvairāk nelegāli lejupielādētie seriāli bija “Game of Thrones”, “The Walking Dead” (“Staigājošie miroņi”), “Breaking Bad” (“Pārkāpt robežu”), “Vikings” (“Vikingi”) un “House of Cards” (“Kāršu nams”).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+