Latvijā
Politika

Petraviča Rīgas pilī izklāsta savus plānus amatā0


Valsts prezidents Raimonds Vējonis un labklājības ministre Ramona Petraviča tikšanās laikā Rīgas pilī.
Valsts prezidents Raimonds Vējonis un labklājības ministre Ramona Petraviča tikšanās laikā Rīgas pilī.
FOTO: Edijs Pālens/LETA

Labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV) un Valsts prezidents Raimonds Vējonis ir vienisprātis, ka Latvijā demogrāfijas problēmas risināšanai ir jāpievērš īpaša uzmanība, aģentūru LETA informēja ministres padomniece Liesma Kalve.

Šodien Petraviča tikās ar Vējoni, un, kā norādīja Kalve, tikšanās laikā ministre iepazīstināja Vējoni ar Labklājības ministrijas prioritārajiem pasākumiem 2019.-2020.gadam.

Petraviča kā nozares prioritāti minēja minimālās pensijas apmēra un tā noteikšanas kārtības pārskatīšanu, kā arī ienākumu atbalsta pilnveidošanu iedzīvotāju grupām, kuras visbiežāk pakļautas nabadzības riskam.

Tāpat Kalve informēja, ka Petraviča un Vējonis pārrunājuši četrus finansiāli ietilpīgus pasākumus, kas saistīti ar rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanu, atbalsta sistēmu personām ar ļoti smagiem funkcionāliem traucējumiem, minimālās mēneša algas paaugstināšanas iespējām un izmaiņām invaliditātes noteikšanas kārtībā.

Saistītie raksti

Vējonis plānojis tikties ar visiem Krišjāņa Kariņa (JV) vadītās valdības ministriem, lai uzklausītu ministru redzējumu par viņu pārraugāmajās nozarēs veicamajiem darbiem un prioritātēm 2019.gadā un turpmākajos gados. Līdz šim prezidents jau ticies ar tieslietu, finanšu, ekonomikas, zemkopības, iekšlietu, satiksmes, veselības, kā arī vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriem.

LA.lv