Auto un moto

Pie Ādažiem uz Tallinas šosejas sāk veidoties sastrēgums0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA/Ieva Lūka

Tallinas šosejas posmā starp Lilasti un Baltezeru Rīgas virzienā šovakar izveidojies sastrēgums, novēroja aģentūra LETA.

Visticamāk, satiksmi palēnina intensīvā transporta plūsma no Salacgrīvas, kur šovakar noslēdzas trīs dienas ilgušais mūzikas festivāls “Positivus”.

Autovadītājiem, kuriem jānokļūst Rīgā, šo sastrēgumu ir iespējams daļēji apbraukt, aiz Gaujas tilta nogriežoties pa labi un tālāk ceļu uz galvaspilsētu mērojot caur Carnikavu un Kalngali, kur saskaņā ar mobilās lietotnes “Waze” datiem sastrēgumi patlaban neveidojas.

Valsts policija šovakar Salacgrīvā pārbauda alkohola līmeni izelpā katram transportlīdzekļa vadītājam, kurš izbrauc no festivāla “Positivus” oficiālās autostāvvietas, novēroja aģentūra LETA.

Saistītie raksti

Valsts policijas pārstāvji jau iepriekš aģentūrai LETA apliecināja, ka pastiprināti uzraudzīs satiksmes drošību līdz pat rītdienai, lai pēc iespējas nodrošinātu raitu un drošu satiksmes plūsmu no “Positivus” festivāla.

Kā ziņots, šovakar Salacgrīvā noslēdzas trīs dienas ilgušais mūzikas festivāls “Positivus”, taču tiem, kuri pa nakti mājās braukt nevēlas, vēl ir iespēja festivāla teritorijā uzturēties līdz rītdienas pēcpusdienai.

LA.lv