×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
14. novembris, 2012
Drukāt

Pie atbildības nav saukti


Joprojām saņemam lasītāju replikas par labklājības ministres I. Viņķeles sniegto interviju žurnālā “Playboy”.


 

Pensionāru paaudze izaudzināja bērnus, kas patlaban vada valsti, darbojas, maksā nodokļus. Mēs neesam vainīgi, ka tolaik bija tāda iekārta. Tāpat vajadzētu atcerēties, ka neviens nav saukts pie atbildības par padomju laikā Latvijā radīto bagātību izsaimniekošanu. Jaunieši redz, kāda ir attieksme pret senioriem, un arī nevēlas bērnus.

Sarmīte Čekmarjova Straupē

 

Ja Viņķeles kundze neatzīst cilvēku PSRS laikā paveikto, lai paskatās uz arī sevi. Vai viņas šajā laikā iegūtie izglītības diplomi ir derīgi?

Marija Zālīte Ventspilī

 

Apvainoties nevajag. Pensionāri par PSRS laikā nostrādātajiem gadiem saņēma privatizācijas sertifikātus. Daudzi tos lēti pārdeva, tomēr ne mazums cilvēku privatizēja dzīvokļus daudzu tūkstošu latu vērtībā vai citu nekustamo īpašumu. To vajadzētu atcerēties.

Vilis Kārkliņš Valmierā

 

Daudz runājam, ka PSRS laikā strādājošie cilvēki ir nopelnījuši mazu pensiju. Pensionāru federācijai vajadzētu cīnīties par citu mērķu sasniegšanu. Iespējams, ka skolotājiem, policistiem, mediķiem un citām cilvēku grupām, kas patlaban saņem mazas algas, pēc pensijas vecuma sasniegšanas vajadzēs uzklausīt pārmetumu, ka paši nav vairāk nopelnījuši.

Evelīna Liepājā

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+